لوگو کام سرویس

تعمیر فوری تلویزیون در کرج در محل (منزل)

تعمیر تلویزیون در جهانشهر
نمایندگی تلویزیون سامسونگ جهانشهر کرج

نمایندگی تلویزیون سامسونگ جهانشهر کرج کام سرویس به عنوان مرکز تعمیر تلویزیون در جهانشهر و با اتکا بر حرفه ای ترین تعمیرکار تلویزیون در جهانشهر و تجهیزات مدرن و قطعات اصلی  با خدمات تعمیر سریع خود به عنوان برترین مرکز تعمیر تلویزیون در جهانشهر میباشد. کافیست برای رفع ایراد تلویزیون های سامسونگ خود با شماره 09200595596 تماس و اعلام خرابی نمایید تعمیرکاران ما طی چند ساعت به محل مشتری در جهانشهر و

  • بلوار بهارستان (شهید سلمان ایزدیار)
  • بلوار ماهان
  • بلوار جمهوری اسلامی
  • بلوار مولانا
  • خیابان هلال احمر
  • خیابان سردخانه (فرمانداری)
  • خیابان کسری (شهید کلهر  واقع در جهانشهر  مراجعه و مشکلات تلویزیون های شما را رفع می نمایند.

در این نمایندگی انواع تلویزیون های ال سی دی , ال ای دی و پلاسما و کیو ال ای دی , تعمیر و ضمانت میشود .  

چه ایراداتی توسط مرکز تعمیر تلویزیون در جهانشهر تعمیر میشود

اگر تلویزیون شما دچار تاریک شدن بخشی از تصویر یا نداشتن تصویر و داشتن صدا و یا خاموش شدن ناگهانی تلویزیون و دچار ایراداتی دیگری همچون وجود خطوط عمودی افقی در تصویر یا سوختگی و نیاز به تعویض بک لایت … شده ما در تعمیرگاه و نمایندگی تلویزیون در جهانشهر با اعزام تعمیرکار به منزل شما در حضور شما مشکلات و خرابی های تلویزیون های شما را رفع می نماید.  

روند و هزینه تعمیر تلویزیون جهانشهر

جهت آگاهی از هزینه تعمیر بایستی با همکاران ما تماس حاصل فرمایید و از هزینه تمام شده تعمیر تلویزیون های خود اگاه شوید و در صورت رضایت برای اعزام تعمیرکار ادرس و زمان مد نظر خود را اعلام فرمایید.

این مرکز تعمیر تلویزیون در جهانشهر به واسطه کاهش هزینه های مربوط به دستمزد تعمیرکار پایین ترین نرخ تعمیر تلویزیون را در شهر کرج و جهانشهر کرج را به مشتریان ارائه میدهد. ما با در نظر گرفتن احتمال خرابی مجدد تلویزیون پس از تعمیر ضمانت تعمیر را نیز برای تعمیر تلویزیون های سامسونگ  ارائه میدهیم.  

 

 

تعمیر تلویزیون صدا دارد تصویر ندارد در جهانشهر

  1. تشخیص سوختگی بک لایت:بررسی پشت صفحه نمایش: اگر صفحه نمایش تار یا سوخته به نظر می‌رسد، ممکن است بک لایت دچار سوختگی شده باشد. – *استفاده از چراغ فلش: با استفاده از چراغ فلش، بک لایت را بررسی کنید. اگر بک لایت کار نمی‌کند، ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد.

 

2. تعمیر بک لایت- تعویض لامپ‌های سوخته: در صورت سوختگی بک لایت، لامپ‌های متضرر را تعویض کنید. – *بررسی درایورهای بک لایت: اگر درایورهای بک لایت خراب شده‌اند، آنها را تعمیر یا تعویض کنید.

 

3. استفاده از خدمات تعمیرات تخصصی: تماس با تکنسین متخصص: در صورت عدم اطمینان یا عدم توانایی در تعمیرات، بهتر است از خدمات تعمیرات تخصصی در جهانشهر بهره مند شوید.

 

 

نحوه تماس با تعمیرگاه تلویزیون در جهانشهر

با تماس با شماره 09200595596 میتوانید با تعمیرگاه تلویزیون کام سرویس مستقر در جهانشهر در ارتباط باشید و ضمن اعلام خرابی تلویزیون از هزینه نهایی تعمیر از سرویس رایگان اعزام تعمیرکار نیز بهره مند شوید.      

 

چرا کام سرویس را برای تعمیرات تلویزیون در جهانشهر انتخاب کنیم:

کام سرویس به عنوان مرکز تعمیر تلویزیون در جهانشهر که بدون واسطه و بصورت مستقل و مستقیم توسط 13 تعمیرکار مجرب در جهانشهر تاسیس شده و این تیم فنی مجرب تمامی ایرادات تلویزیون های برند های مختلف که امکان تعمیر در سایر دفاتر تعمیر تلویزیون در انها وجود نداشته را با بالاترین سطح کیفی و استاندارد های روز دنیا تعمیر میکند , از طرفی ارتباط بدون واسطه سبب کاهش هزینه تعمیر برای مشتری گردیده است.

در صورت بروز هرگونه ایراد و نقص در تلویزیون های خود با ما در تماس باشید تا علاوه بر آگاهی دقیق از نوع نقص تلویزیون و جزییات قیمت قطعات, همکاران تعمیرکار تیم کام سرویس هزینه تعمیر نهایی را به اطلاع شما برسانند تا در خصوص تعمیر آن تصمیم گیری نمایید.

تعامل سازنده با مشتری از اصول کاری تیم تعمیراتی کام سرویس میباشد.

 

ضمانت تعمیر تلویزیون در کام سرویس:

تعمیرات در صورتی که توسط تعمیرکار مجرب و با قطعات اصلی انجام پذیرد , امکان بازگشت خرابی را غیرممکن خواهد ساخت , لذا تاکید ما برا همین اساس میباشد , لکن در صورتی که پس از تعمیر مشکل مجدد بروز نماید , ما بی هیچ قید و شرطی نسبت به تعمیر مجدد آن بشکل تعویض کامل قطعات بصورت رایگان اقدام خواهیم نمود .

 

تعمیر تلویزیون سامسونگ جهانشهر

کام سرویس در جهانشهر به عنوان نمایندگی تلویزیون های سامسونگ تمامی ایرادهای تلویزیون های ال ای دی ، ال سی دی ، کیو ال ای دی سامسونگ را در اسرع وقت با اعزام تعمیرکار تعمیر می نماید.

با تعمیرکار مجرب تلویزیون سامسونگ در جهانشهر در کام سرویس انواع ایرادات تلویزیون های سامسونگ در منزل مشتری در جهانشهر تعمیر میشود.

اگر تلویزیون سامسونگ شما دچار ایراد و سوختگی قطعات شد با نمایندگی تلویزیون سامسونگ در جهانشهر 09200595596 تماس حاصل فرمایید و سرویسکار تلویزیون سامسونگ در جهانشهر با آگاهی از نوع خرابی و دریافت هزینه نهایی تعمیر به منزل مشتری اعزام و تعمیرات را در بالاترین سطح کیفی انجام  و با استاندارد تعمیراتی روز دنیا و ضمانت تعمیر صورت خواهد داد.

 

تعمیر تلویزیون سونی جهانشهر

تعمیر انواع مدل های سونی در مرکز تعمیر تلویزیون در جهانشهر و نمایندگی تلویزیون سونی در جهانشهر به شماره 09200595596 با امکان تعمیر انواع خرابی های تلویزیون در محل مشتری , با استفاده از امکان تعمیر تلویزیون در منزل با اعزام تعمیرکار بدون هزینه ایاب و ذهاب به سراسر جهانشهر از به خدمت گیری سرویسکاران حرفه ای و متخصص در تعمیر تلویزیون سونی و قطعات الکترونیکی اصلی که برگشت خرابی را به صفر میرساند .

 

برای شما که در جهانشهر هستید , سریعترین تجربه تعمیر را برای انواع خرابی های از جمله روشن نشدن تلویزیون , تاریک شدن تصویر و داشتن صدا و نبود تصویر و خرابی و سوختگی بک لایت با تعمیرکار تلویزیون سونی در جهانشهر خواهیم ساخت.

 

تعمیر تلویزیون فیلیپس جهانشهر

برند فیلیپس این هلندی خوش ساخت و با کیفیت تلویزیون  توسط نمایندگی تلویزیون فیلیپس در جهانشهر کرج با تعمیرکاران کام سرویس در جهانشهر به ایده ال ترین شکل ممکن تعمیر و پشتیبانی میشود.

هرگونه خرابی تلویزیون فیلیپس را با کارشناسان ما به شماره 09200595596  به اشتراک بگذارید تا تعمیرکار تلویزیون فیلیپس در جهانشهر از محل تعمیرگاه تلویزیون فیلیپس در کمترین زمان ممکن در محل حاضر و استاندارترین خدمات تعمیری را برای تلویزیون های فیلیپس به انجام برساند.

 

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن جهانشهر

ایکس ویژن برند با کیفیت ایرانی را در دست تعمیرکاران و سرویسکاران تلویزیون در جهانشهر در عالی ترین سطح ممکن تعمیر و تمامی خرابی های این برند با کیفیت ایرانی رفع میشود .

با پشتیبانی قطعات این تلویزیون توسط شرکت مادیران , از قطعات اصلی در تعمیر این تلویزیون ایرانی توسط سرویسکار تلویزیون  در گوهردشت استفاده میشود .

با تماس با تعمیرگاه تلویزیون ایکس ویژن در گوهردشت بشماره 09200595596 , نوع خرابی بررسی شده و تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن به محل اعزام میگردد.

از ایرادات رایج تلویزیون های ایکس ویژن میتوان به داشتن صدا و نداشتن تصویر یا همان خرابی بک لایت اشاره کرد که توسط نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در گوهردشت تعمیرات لازم به انجام میرسد.    

 

تعمیر تلویزیون شهاب جهانشهر

تلویزیون شهاب از برندهای قدیمی تلویزیون و باسابقه درخشان در ایران میباشد در صورت هرگونه خرابی این برند با کیفیت ایرانی میتوانید جهت تعمیر تلویزیون تلویزیون شهاب در جهانشهر با تماس با ما تعمیرکار تلویزیون شهاب در گوهردشت را به خدمت بگیرید و در سریعترین زمان ممکن و با استاندارد روز دنیا توسط نمایندگی تلویزیون شهاب در جهانشهر بشماره تماس 09200595596  رفع نقص نمایید.

سرویسکار تلویزیون شهاب در جهانشهر در محل مشتری حاضر و بدون نیاز به جابجایی تعمیرات لازم را به انجام خواهد رساند. از ایرادات رایج این میتوان به مشکل روشن نشدن و یا داشتن صدا و نداشتن تصویر اشاره کرد .

تعمیرکار تلویزیون شهاب در جهانشهر اطلاعات لازم در مورد علت خرابی و نحوه تعمیر و هزینه تعمیر را قبل از اعزام به اطلاع خواهد رساند.  

 

تعمیر تلویزیون پارس جهانشهر

تلویزیون پارس برند محبوب و با اصالت ایرانی خرابی چندانی دیده نشده و اغلب خرابی ها مربوط به سوختگی بک لایت میباشد که در صورت استفاده از بک لایت اصل و با کیفیت که توسط تعمیرکار تلویزیون پارس در جهانشهر در کام سرویس مورد استفاده قرار میگیرد , میتوان عمر بک لایت را تا بیش از 8 سال افزایش داد .

کام سرویس نمایندگی تلویزیون پارس در جهانشهر به شماره تماس 09200595596 سریعترین و با کیفیت ترین تعمیرات را در محل مشتری با سرویس رایگان ارائه میدهد. سرویسکار تلویزیون پارس در جهانشهر با اطلاع از نوع ایراد با قطعات لازم به منزل و ادرس اعلامی مشتری مراجعه و تلویزیون را در آن محل بدون جابجایی تعمیر می نماید.    

 

تعمیر تلویزیون مارشال جهانشهر

تمامی ایرادات تلویزیون مارشال شامل روشن نشدن , داشتن صدا و نداشتن تصویر و خاموش شدن ناگهانی همگی میتواند بدون جابجایی تلویزیون توسط تعمیرکار تلویزیون مارشال در جهانشهر تعمیر گردد.

در صورت وجود هرگونه ایراد ابتدا با شماره نمایندگی تلویزیون مارشال در جهانشهر 09200595596 تماس حاصل فرمایید و سرویسکار تلویزیون مارشال در جهانشهر با اطلاع از نوع خرابی و اعلام هزینه تعمیر به منزل مشتری مراجعه و تعمیرات را در بالاترین سطح استاندارد و ضمانت تعمیر صورت خواهد داد.

 

 

 

تعمیر تلویزیون اسنوا در جهانشهر

برند اسنوا ساخت ایران یکی از برندهای با کیفیت تلویزیون در بازار ایران میباشد کام سرویس خدمات تعمیر تلویزیون های اسنوا را در بالاترین سطح استانداردهای تعمیری روز دنیا به انجام میرساند.

در صورتی که ساکن  جهانشهر هستید و تلویزیون اسنوا شما دچار خرابی شده با تعمیرکاران فعال ما در جهانشهر به شماره 09200595596 تماس حاصل فرمایید , ما تمامی تعمیرات لازم برای تلویزیون اسنوا را توسط تعمیرکار تلویزیون اسنوا در منزل و محل با اعزام تعمیرکار تلویزیون در جهانشهر در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.

نمایندگی تلویزیون اسنوا در جهانشهر با دستگاههای تعمیر تلویزیون همچون باگ ماشین و بندینگ و قطعات اصلی همچون بک لایت اصلی اسنوا که در وضعیتی که تلویزیون صدا دارد و تصویر ندارد استفاده میشود و برد اصلی و تغذیه که در شرایطی که تلویزیون روشن نمیشود ارزنده ترین خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا در جهانشهر را ارائه می نماید.

 

 تعمیر تلویزیون شارپ در جهانشهر

تلویزیون های شارپ برند با کیفیت ژاپنی از نظر خرابی کمترین خرابی و ایراد را در بین برندهای تلویزیون ها داشته و از نظر تصویر شفاف ترین تصویر را دارند و از عمده خرابی های تلویزیون های شارپ میتوان به سوختگی بک لایت ها(تلویزیون صدا دارد و تصویر ندارد) اشاره کرد که انهم جزو قطعات با طول عمر مشخص و اصطلاحا  قطعات مصرفی میباشد.

جهت تعمیر انواع تلویزیون شارپ در جهانشهر میتوانید با تعمیرکار تلویزیون شارپ در جهانشهر در ارتباط باشید, و پس از اعلام وضعیت تلویزیون تعمیرکار هزینه خرابی تلویزیون را بررسی و در صورت تمایل مشتری به محل مشتری مراجعه و تعمیرات لازم در محل و منزل مشتری در جهانشهر به انجام میرسد.

در صورت خرابی تلویزیون شارپ با تماس با نمایندگی تلویزیون شارپ در جهانشهر بشماره 09200595596 , تخصصی ترین خدمات تعمیر تلویزیون شارپ را بهمراه ضمانت لازم پس از تعمیر این تلویزیون ها را دریافت نمایید.

 

 

 

لیست هزینه تعمیر تلویزیون در جهانشهر در سال 1403

هزینه-تعمیر-تلویزیون-گلشهر

هزینه تعمیر سوختگی بک لایت :

هزینه سوختگی بک لایت براساس اینچ با بک لایت اصلی خود محصول

32 اینچ :یک میلیون و سیصد هزار تومان

40 اینچ و 43 اینچ :1 میلیون الی 2 میلیون 

50 اینچ: 2میلیون و هشتصد هزار تومان

55 اینچ :3 میلیون تومان

60 اینچ: 3 میلیون پانصد هزار تومان

 

 

هزینه تعمیر و تعویض سوختگی برد مین :

32 اینچ :یک میلیون تومان

40 اینچ و 43 اینچ :1 میلیون الی 1 میلیون 800تومان

50 اینچ: 2میلیون و پانصد هزار تومان

55 اینچ :3 میلیون تومان

60 اینچ: 3 میلیون پانصد هزار تومان

 

 

 

هزینه تعمیر و تعویض سوختگی برد تغذیه :

32 اینچ :یک میلیون و دویست هزار تومان

40 اینچ و 43 اینچ :1میلیون الی 2 میلیون 

50 اینچ: 2میلیون و ششصد هزار تومان

55 اینچ :3 میلیون تومان

60 اینچ: 3 میلیون پانصد هزار تومان

 

معرفی تعمیرگاه کام سرویس در جهانشهر

1. مقدمه:

جهانشهر کرج ، به عنوان یکی از پویا‌ترین و پیشرفته‌ترین شهرهای ایران، همواره به دنبال خدمات با کیفیت و پیشرفته در تمامی حوزه‌ها بوده است. در این راستا، تعمیرگاه کام سرویس به عنوان یک مرجع اصلی در زمینه تعمیر تلویزیون در جهانشهر با ارائه خدمات متمایز و با کیفیت شناخته شده است.

2. تاریخچه تعمیرگاه در جهانشهر:

تعمیرگاه کام سرویس با افتتاح در سال 1385، به سرعت توانسته استقبال گسترده‌ای از ساکنان جهانشهر را جلب کند. تعهد به ارائه خدمات با استانداردهای بالا و پیگیری توسعه فناوری تعمیرات، این تعمیرگاه را به یکی از محبوب‌ترین مراکز تعمیر تلویزیون جهانشهر تبدیل کرده است.

3. خدمات  ارائه شده در مرکز تعمیر تلویزیون جهانشهر:

تعمیرگاه کام سرویس با ارائه خدمات گسترده و متنوع، تمامی نیازهای تعمیر تلویزیون‌های مختلف از جمله LED، LCD، و پلاسما را برآورده می‌کند. تعمیرات سریع و کارآمد، تعمیر انواع مدل‌ها و برندها، و خدمات پس از فروش از ویژگی‌های برجسته این تعمیرگاه محسوب می‌شوند.

4. محوریت در جهانشهر:

تعمیرگاه کام سرویس با تمرکز بر محوریت در جهانشهر، به عنوان قلب فرهنگی، اقتصادی، و اجتماعی منطقه، خود را متناسب با نیازها و انتظارات این جامعه قرار داده است. این تعهد به توسعه مستدام و هماهنگ با ارزش‌ها و اهداف اجتماعی این شهر، تعمیرگاه را به عنوان یک عامل مهم در رشد و پیشرفت جهانشهر معرفی می‌کند.

5. تکنولوژی و تجهیزات:

تعمیرگاه کام سرویس با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌ها و تجهیزات پیشرفته، به انجام تعمیرات دقیق و با کیفیت روی تلویزیون‌های هوشمند و پیشرفته می‌پردازد. این تعهد به استفاده از قطعات اصلی و تکنولوژی مدرن، تضمین‌کننده تجربه بهینه برای مشتریان است.

6. ارتباط با مشتریان:

تعمیرگاه کام سرویس با توجه به اهمیت ارتباط با مشتریان، سیستم ارتباطی فعال و شفافی را برقرار کرده است. این تعاملات شامل اطلاع‌رسانی مستمر از وضعیت تعمیرات، مشاوره‌های فنی، و پیگیری‌های پس از تعمیرات می‌شود.  

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در جهانشهر

در جهانشهر اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ هستید کافیست با کام سرویس نمایندگی تلویزیون سامسونگ در جهانشهر تماس حاصل فرمایید. تعمیرکاران ما در محل حاضر و نسبت به تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل  شما بدون نیاز به جابجایی تلویزیون اقدام مینمایند.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در جهانشهر

نمایندگی تلویزیون ال جی در جهانشهر ارائه دهنده خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در منزل در جهانشهر  میباشد و با حضور سرویسکار و تعمیرکار تلویزیون در ادرس مد نظر شما در جهانشهر خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل  را ارائه میدهد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد!

به زودی همکاران ما جهت پیگیری مشکل با

شما تماس خواهند گرفت .

مشاوره با تعمیرکار تلویزیون