لوگو کام سرویس

بهترین تلویزیون های 120 هرتز در سال 1401 توسط تعمیرکار تلویزیون در کرج

بهترین تلویزیون های 120 هرتز

از آنجایی که گیمرهای بیشتری شروع به استفاده از تلویزیون خود برای اجرای بازی های سریع می کنند، سازندگان تلویزیون باید راه هایی برای ارائه بهترین تجربه بازی ممکن پیدا کنند بسیاری از تلویزیون‌ها با نرخ تازه‌سازی سریع ظاهر می‌شوند اما بهترین تلویزیون های 120 هرتز در سال 1401 کدامند . تعمیرکار تلویزیون در کرج در کام سرویس با بررسی 17 تلویزیون بهترین تلویزیون 120 هرتز را معرفی می نماید .

تلویزیون‌هایی با نرخ تازه‌سازی 120 هرتز می‌توانند به ارائه یک تجربه عالی از بازی کمک کنند و اکثر آنها برای بازی‌های کنسولی ایده‌آل هستند زیرا دارای پهنای باند HDMI 2.1 برای بازی‌های با نرخ فریم بالا هستند.

در حالی که تلویزیون‌های 120 هرتزی عمدتاً برای گیمرها مفید هستند، اگر هنگام تماشای فیلم یا برنامه‌های تلویزیونی «اثر Soap Opera Effect» را دوست دارید، باید به دنبال تلویزیون 120 هرتزی باشید. در اینجا می‌توانید درباره نرخ تازه‌سازی تلویزیون بیشتر بدانید.

تیم تعمیرکار تلویزیون تعمیرکار تلویزیون در کرج در تهران و تعمیرکار تلویزیون در کرج در طی یک سال گذشته بیش از 17 تلویزیون را   آزمایش کرده‌، و در زیر توصیه‌های تعمیرکار تلویزیون در کرج برای بهترین تلویزیون‌هایی که می‌توانید خریداری کنید و دارای نرخ تازه‌سازی 120 هرتز هستند، آورده شده است. همچنین توصیه‌های تعمیرکار تلویزیون در کرج را برای بهترین تلویزیون‌های بازی، بهترین تلویزیون‌ها برای Xbox Series X و بهترین تلویزیون‌ها برای PS5 ببینید.

بهترین تلویزیون 120 هرتز Samsung S95B OLED

بهترین تلویزیون های 120 هرتز در سال 1401

بهترین تلویزیون 120 هرتزی که تعمیرکار تلویزیون در کرج تست کرده Samsung S95B OLED است.

این یک تلویزیون باورنکردنی با کیفیت تصویر فوق العاده و ویژگی های بازی عالی است. از پهنای باند HDMI 2.1 در هر چهار پورت HDMI خود پشتیبانی می کند، به این معنی که می توانید از چندین منبع 4k @ 120 هرتز مانند PS5، Xbox Series X یا کارت گرافیک رایانه شخصی جدید استفاده کنید.

زمان پاسخگویی تقریباً آنی دارد که تجربه بازی فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کند، بدون ایجاد شبح و تاری حرکتی حواس‌پرتی در اطراف اجسام با حرکت سریع. به لطف تاخیر ورودی فوق‌العاده کم، می‌توانید به سرعت به عملکرد روی صفحه واکنش نشان دهید و همچنین از برخی ویژگی‌های پیشرفته بازی مانند فناوری نرخ نوسازی متغیر FreeSync برای کاهش پارگی پشتیبانی می‌کند.

در یک اتاق تاریک شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد، زیرا نقاط برجسته روشن در محتوای HDR به‌طور باورنکردنی به خوبی خودنمایی می‌کنند، بدون شکوفایی و هاله‌کردن حواس‌پرتی در اطراف مناطق روشن صحنه. در ترکیب با طیف رنگی فوق‌العاده گسترده و حجم رنگ عالی، بازی‌های HDR به‌طور باورنکردنی زنده و واقعی به نظر می‌رسند.

 

 

بهترین تلویزیون میان رده Samsung S90B OLED
بهترین تلویزیون های 120 هرتز در سال 1401

اگر در یک اتاق روشن هستید و به رنگ مشکی کامل Samsung S95B OLED نیاز ندارید، تلویزیون LED مینی با حداکثر روشنایی بالاتر، مانند Samsung QN90B QLED، انتخاب بهتری است. این یک تلویزیون چشمگیر است که همچنان کیفیت تصویر چشمگیر را با حداکثر روشنایی فوق العاده بالا ارائه می دهد و آن را انتخاب بهتری برای یک اتاق نشیمن روشن می کند.

دارای ویژگی‌های تقریباً یکسانی با S95B است، با همان انتخاب عالی از ویژگی‌های بازی، از جمله پهنای باند HDMI 2.1 در هر چهار ورودی.

این در طیف گسترده ای از اندازه ها، از اندازه 43 اینچی که برای اتاق خواب یا دفتر کار عالی است تا مدل عظیم 85 اینچی برای تجربه نهایی سینمای خانگی، موجود است.

همه اندازه‌ها کیفیت تصویر باورنکردنی یکسانی را با زاویه دید گسترده، سیاهی عمیق و طیف رنگی گسترده برای محتوای HDR ارائه می‌کنند. این رابط هوشمند سیستم عامل تایزن سامسونگ را اجرا می کند که دارای مجموعه ای عالی از برنامه های پخش جریانی است و استفاده از آن بسیار آسان است.

 

 

بهترین تلویزیون 4k میان رده LG C2 OLED

LG C2 OLED بهترین تلویزیون های 120 هرتز در سال 1401

LG C2 OLED بهترین تلویزیون میان رده با نرخ تازه سازی 120 هرتز است که تعمیرکاران تلویزیون در تهران و تعمیرکاران تلویزیون در کرج در نمایندگی کام سرویس آزمایش کرده است  . این یک تلویزیون عالی است که کیفیت تصویر استثنایی را ارائه می دهد. پنل OLED آن سیاهی عمیق و جوهری را با یکنواختی کامل و بدون شکوفایی حواس پرتی در اطراف اجسام روشن ارائه می دهد.

نسبت کنتراست تقریباً بی نهایت آن به آن اجازه می دهد تا هایلایت های روشن را دقیقاً در کنار سیاهی های عمیق نمایش دهد و یک تجربه تماشای فوق العاده همه جانبه و واقعی را ایجاد کند. البته این کمی بدتر از Samsung S95B OLED است، زیرا رنگ‌ها آنقدر روشن و زنده نیستند، بنابراین محتوای HDR آنقدر برجسته نیست.

دارای مجموعه ای عالی از ویژگی های بازی، از جمله پشتیبانی از نرخ نوسازی متغیر (VRR) برای کاهش پارگی صفحه نمایش

ing و پهنای باند HDMI 2.1 در هر چهار ورودی HDMI آن، به این معنی که می توانید بازی های 4k تا 120 فریم در ثانیه را بدون هیچ مشکلی از Xbox Series X و PS5 بازی کنید.

زمان پاسخگویی تقریباً آنی آن مزیتی باورنکردنی برای گیمرهای رقابتی ایجاد می کند، زیرا هیچ تاری حرکتی قابل توجهی در پشت اجسام با حرکت سریع وجود ندارد. این تلویزیون همراه با تاخیر بسیار کم ورودی، بهترین تلویزیون 4k 120 هرتزی برای بازی است.

 

 

بهترین تلویزیون میان رده پایین 120 هرتز  هایسنس U8H

هایسنس U8H بهترین تلویزیون های 120 هرتز در سال 1401

بهترین تلویزیون 120 هرتزی میان رده پایینی که تعمیرکار تلویزیون در کرج در کام سرویس  آزمایش کرده Hisense U8H است. این یک تلویزیون عالی در سراسر جهان است و به طور باورنکردنی روشن می شود و آن را به یک انتخاب شگفت انگیز برای یک اتاق روشن تبدیل می کند.

با نسبت کنتراست فوق‌العاده که سیاهی عمیق و یکنواخت را در اتاقی تاریک ارائه می‌کند، کیفیت تصویر قابل‌توجهی را ارائه می‌کند و ویژگی کم نور محلی Mini LED که کنتراست را به میزان قابل توجهی بهبود می‌بخشد. محتوای HDR به لطف طیف رنگی گسترده و اوج روشنایی استثنایی در HDR شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد.

این دستگاه دارای دو پورت HDMI 2.1 است که به آن اجازه می دهد تا از مزایای کامل کنسول های Xbox Series X و PS5 استفاده کند.

این بازی از 4k @ 120Hz پشتیبانی می کند و زمان پاسخگویی عالی دارد و در نتیجه حرکت واضحی دارد. همچنین دارای تاخیر ورودی کم فوق العاده و مجموعه ای عالی از ویژگی های بازی، از جمله پشتیبانی از FreeSync است. البته به اندازه ال‌جی C2 OLED همه کاره نیست، زیرا در صحنه‌های تاریک کمی شکوفا می‌شود و در برخی محتواها تاری حرکتی محسوس‌تر دیده می‌شود.

 

 

بهترین تلویزیون 120 هرتزی ارزان قیمت هایسنس U7H
هایسنس U7H بهترین تلویزیون های 120 هرتز در سال 1401

بهترین تلویزیون 4k 120 هرتزی در دسته بندی بودجه ای که تعمیرکار تلویزیون در کرج آزمایش کرده ایم Hisense U7H است. این یک تلویزیون عالی با نرخ تازه سازی 120 هرتز و مجموعه ای عالی از ویژگی های بازی است. از پهنای باند HDMI 2.1 در دو ورودی HDMI خود پشتیبانی می کند، به این معنی که می توانید از کنسول های نسل جدید بهره کامل ببرید. مانند اکثر تلویزیون های مقرون به صرفه، سیگنال های 4k @ 120 هرتز به طور کامل نمایش داده نمی شوند، اما در هنگام بازی قابل توجه نیست.

به لطف اوج روشنایی بالا، کنتراست عالی و ویژگی کم نور محلی با آرایه کامل، کیفیت تصویر عالی را ارائه می دهد. دارای طیف رنگی گسترده و حداکثر روشنایی خوب در HDR است، بنابراین بازی های HDR فوق العاده زنده و واقعی به نظر می رسند.

با این حال، زمان پاسخ‌دهی بسیار کندتری نسبت به Hisense U8H دارد، بنابراین در بازی‌ها تاری بیشتری در پشت اشیاء متحرک سریع خواهید دید، و بازتاب بدتری دارد، بنابراین در اتاق‌های روشن به خوبی نمی‌شود.

 

 

توصیه‌های تعمیرکار تلویزیون در کرج در مرکز تعمیر تلویزیون در کرج و  تهران بر اساس بهترین تلویزیون‌های موجود با نرخ تازه‌سازی 120 هرتز است. آنها برای اکثر افراد در هر محدوده قیمتی معتبر هستند. رتبه بندی بر اساس بررسی ما، فاکتور در قیمت و بازخورد بازدیدکنندگان ما است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد!

به زودی همکاران ما جهت پیگیری مشکل با

شما تماس خواهند گرفت .

مشاوره با تعمیرکار تلویزیون