کرج، منطقه ۹، بلوار طالقانی جنوبی برج طالقانی
پشتیبانی: 09200595596
پشتیبانی: 09981595595

نحوه تشخیص تلویزیون سامسونگ اصل و تقلبی؟

ادمین 14 اسفند 1401 بدون دیدگاه

 

چگونه بفهمیم تلویزیون  سامسونگ اصل است یا تقلبی؟

 

چگونه می توانیم شماره سریال و مدل تلویزیون سامسونگ را پیدا کنیم؟

برای دسترسی راحت تر، کد مدل و شماره سریال تلویزیون ها در سمت راست آن قرار گرفته است.

برای مدل های قدیمی، کد مدل و شماره سریال را در پشت تلویزیون خواهید دید.

برای تلویزیون های هوشمند بسیار جدیدتر، می توانید مدل و شماره سریال را با رفتن به  منو -> پشتیبانی -> تماس با سامسونگ دریافت کنید

 

شماره سریال روی تلویزیون

شماره سریال سامسونگ

 

 

شماره سریال روی تلویزیون مهمترین سرنخ برای تعیین اصل بودن تلویزیون سامسونگ است که میتواند راهنمای شما برای نحوه تشخیص تلویزیون سامسونگ اصل و تقلبی؟ باشد.  در جعبه باید کارت ضمانت نیز نمایش داده شود. خرید یک تلویزیون ال ای دی تقلبی امکان پذیر است، اما دوام زیادی نخواهد داشت، بنابراین باید فورا آن را بررسی کنید.

شماره سریال در پشت تلویزیون سامسونگ قرار دارد. تلویزیون های معتبر این عدد را دارند در حالی که مدل های تقلبی فاقد آن هستند. اگر تلویزیون ال ای دی می خرید حتما شماره سریال آن را داشته باشد. به نظر تعمیرکار تلویزیون در کرج اگر لوگوی تقلبی کمی متفاوت باشد، شناسایی آن آسان تر خواهد بود.

شماره سریال را می توان در پنل پشتی تلویزیون یافت. اگر قدیمی است، می توانید به صورت دستی آن را در منو جستجو کنید. اگر جدید است، می توانید شماره مدل را با کلیک بر روی پشتیبانی – تماس با سامسونگ در کنترل از راه دور بررسی کنید. همچنین می توانید با مطالعه برچسب اطلاعات پشت تلویزیون، شماره مدل را بررسی کنید. معمولاً در کنار کد مدل ظاهر می شود.

 

چگونه بفهمم تلویزیون سامسونگ من چه سالی است؟

طبق بررسی تعمیرکار تلویزیون در کرج سال تولید تلویزیون سامسونگ با شماره مدل مشخص می شود. به عنوان مثال، یک تلویزیون 2019 دارای یک شماره مدل است که با حرف R شروع می شود. از سه ماهه دوم سال 2019 تا سه ماهه دوم سال 2020 ساخته شده است. تاریخ تولید یک تلویزیون 2020 با تلویزیون 2019 متفاوت خواهد بود. نوسان جزئی انتظار می رود، اما بر دقت شماره سریال تاثیری نخواهد داشت.

شماره سریال معمولاً در سمت راست یا پشت تلویزیون شما نوشته شده است. در حالی که شماره سریال معمولاً به راحتی قابل مشاهده نیست، لازم است آن را پیدا کنید.

این اطلاعات را می توانید در پشت تلویزیون بیابید که راحت است. شماره سریال تلویزیون سامسونگ نیز به شما کمک می کند تا تشخیص دهید که تلویزیون شما مدل جدید یا قدیمی است. علاوه بر این، می توانید شماره مدل تلویزیون سامسونگ خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که تلویزیون مناسب است.

شماره سریال تلویزیون سامسونگ می تواند به شما در شناسایی مدل آن کمک کند. پشت یا سمت راست تلویزیون نوشته شده است. شماره سریال قبلاً به پشت دستگاه متصل شده بود، اما سامسونگ آن را به مکان قابل مشاهده تر منتقل کرد.

اگر تلویزیون شما دفترچه راهنما دارد، باید شماره مدل را نیز بررسی کنید. می توانید از دفترچه راهنما برای شناسایی سال تلویزیون خود استفاده کنید. همچنین چندین وب سایت آنلاین وجود دارد که می توانید شماره سریال تلویزیون خود را پیدا کنید.

 

آیا می توانید شماره سریال تلویزیون را جستجو کنید؟

شما می توانید شماره سریال تلویزیون را به روش های مختلفی بررسی کنید . کد مدل لزوما منحصر به فرد نیست، اما می تواند به شما سرنخی بدهد که کدام مدل را دارید و بتواند در نحوه تشخیص تلویزیون سامسونگ اصل و تقلبی؟ بودن کمک کند . همچنین به شما کمک می کند سوابق فروش را ردیابی کنید، زیرا سازنده از آن برای شناسایی مدل های موجود در بازار استفاده می کند. شماره سریال معمولاً در پنل پشتی یا منو قرار دارد، بنابراین باید بدانید کجا آن را پیدا کنید.

برای پیدا کردن شماره مدل تلویزیون خود، برنامه Smart Hub را در تلفن هوشمند خود باز کنید. احتمالاً آن را با فروشگاه Google Play یکپارچه خواهید یافت. هنگامی که آن را پیدا کردید، شماره سریال 17 رقمی را وارد کنید. این شماره معمولاً روی برچسب زیر تلویزیون شما چاپ می شود.

هر تلویزیون یک شماره سریال منحصر به فرد دارد، بنابراین پیدا کردن آن آسان است. با بررسی تعمیرکار تلویزیون در کرج  مشخص شد که بسته به مدل، شماره سریال به شما می گوید که دستگاه چه زمانی و توسط کدام سازنده ساخته شده است.

شماره سریال تلویزیون را می توان در بسیاری از مکان ها یافت، اما رایج ترین مکان در پشت یا سمت راست آن است. در حالی که تولید کنندگان مجاز به قرار دادن شماره سریال روی محصولات خود هستند، همیشه نمی توان آن را دریافت کرد مگر اینکه رسید اصلی را داشته باشید.

اگر رسید ندارید، می توانید شماره سریال را در پنل پشتی تلویزیون خود پیدا کنید. شماره سریال معمولاً روی برچسب پشت یا سمت راست نوشته می شود.

چگونه متوجه می شوید تلویزیون من تولید چه سالی است؟

برای اینکه بفهمید تلویزیون شما در چه سال ساخته شده است، با پیدا کردن شماره مدل آن شروع کنید. معمولاً یک سری حروف و اعداد است که با حرف R شروع می شود.

اگر تلویزیون شما مربوط به سه ماهه دوم سال 2019 است، شماره سریال R2019 است. به عنوان مثال، تلویزیونی که در سه ماهه دوم سال 2020 تولید می شود، دارای برچسب R2020 است. توجه داشته باشید که این اطلاعات ممکن است دقیق نباشد و همیشه این احتمال وجود دارد که تاریخ تولید کمی متفاوت از آنچه گفته شده باشد.

طبق بررسی تیم تعمیرکار تلویزیون در کرج اگر تلویزیون سامسونگ شما دارای شماره سریال است، احتمالاً در نیمه اول دهه گذشته ساخته شده است. اگر نه، می توانید شماره مدل آن را با رفتن به منو -> پشتیبانی -> تماس با سامسونگ بررسی کنید. علاوه بر شماره مدل، می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت سازنده از نام سازنده و سایر اطلاعات تلویزیون خود نیز مطلع شوید. سپس شماره مدل خود را در کادر جستجو تایپ کرده و enter را فشار دهید.

اگر نتوانید شماره سریال را پیدا کنید، شانسی ندارید. در حالی که نام سازنده معمولاً در پشت تلویزیون وجود دارد، هنوز هم می توانید با مشاهده شماره مدل آن، سال مدل را تعیین کنید.

شماره سریال معمولاً در سمت راست تلویزیون قرار می گیرد، یا اگر مدل قدیمی تر باشد، پشت آن قرار می گیرد. اگر نتوانستید آن را در آنجا پیدا کنید، می توانید صفحه پشتیبانی سازنده را بررسی کنید یا با سامسونگ تماس بگیرید.

 

چگونه می توانم شماره مدل تلویزیون سامسونگ خود را پیدا کنم؟

توصیه ما به عنوان تعمیرکار تلویزیون در کرج  این است که برای اطلاع از شماره مدل تلویزیون سامسونگ خود، می توانید به صفحه درباره این تلویزیون صفحه نمایش نگاه کنید.

شما باید کد مدل را در بخش اطلاعات محصول مشاهده کنید. اگرچه یافتن این عدد آسان است، اما چیز زیادی در مورد تلویزیون شما فاش نمی کند. بهترین راه برای اطلاع از این اطلاعات مراجعه به مستندات محصول است. همچنین می توانید با خدمات مشتریان سامسونگ تماس بگیرید. این عدد معمولا در پشت دستگاه نوشته می شود.

شماره مدل در جلو یا پشت تلویزیون شما نوشته شده است. همچنین می توانید آن را در سمت راست پیدا کنید. قبلاً در پشت قرار داشت، اما سامسونگ اکنون آن را به مکانی برجسته منتقل کرده است.

همچنین معمولاً از دست دادن آن دشوارتر است. برای اینکه بفهمید تلویزیون شما چقدر است، رزولوشن صفحه نمایش مدل را بررسی کنید. معمولاً این عدد ده کاراکتر است، اما می‌توانید آن را جستجو کنید.

در گذشته، شماره مدل های سامسونگ از یازده کاراکتر تشکیل شده بود که به 9 گروه تقسیم می شدند. گروه اول، UN55KU6300F، نشان دهنده منطقه ای است که تلویزیون در آن تولید شده است. اگر هنوز در یافتن آن مشکل دارید، با خدمات مشتریان سامسونگ تماس بگیرید.

اگر نمی توانید آن را پیدا کنید، می توانید شماره سریال آن را در وب سایت سازنده بررسی کنید. همچنین باید در دفترچه راهنمای تلویزیون قرار گیرد.

 

اعداد و حروف انگلیسی سریال تلویزیون مخفف چه اطلاعاتی هستند؟

 

طبق بررسی تعمیرکار تلویزیون در کرج

حرف اول و دوم : نشان دهنده منطقه یا کشوری  هست که تلویزیون به سفارش ان کشور ساخته شده

عدد سوم و چهارم :اندازه تلویزیون به اینچ

حرف پنجم: سال ساخت تلویزیون

حرف ششم: نوع تلویزیون یا فناوری بکار رفته مثلا یو اچ دی یا پلاسما

اعداد هفت به بعد : به ترتیب سری و مدل تلویزیون سامسونگ را مشخص میکند

 

 

 

تلویزیون های اصلی سامسونگ کجا تولید می شوند؟

اگرچه سامسونگ یک شرکت کره ای است، تلویزیون های آنها در کارخانه های مونتاژ ویتنام، اسلواکی، مکزیک، روسیه و کره تولید می شوند. صفحه نمایش ها در کره تولید می شوند، در حالی که لوازم جانبی از ویتنام و کره هستند، سپس برای تولید نهایی به کشورهای دیگر ارسال می شوند.

 

 

شماره سریال تلویزیون سامسونگ به چه معناست؟

هنگام خرید تلویزیون سامسونگ، شماره مدل آن را روی جعبه پیدا خواهید کرد. این به شما کمک می کند تا اطلاعات زیادی در مورد تلویزیون جدید خود داشته باشید. این عدد با حرف ZAJ3 شروع می شود و تا شش کاراکتر می رسد. این شامل اطلاعاتی در مورد ویژگی ها و اجزای تلویزیون است.

به عنوان مثال، شماره سریال ZAJ3 00652L به این معنی است که در سال 2012 منتشر شد. شخصیت بعدی نسخه تلویزیون است، یعنی توسط سازنده اصلاح شده است. آخرین حرف کد مدل نشان دهنده سال ساخت دستگاه است.

شماره مدل تلویزیون سامسونگ ده کاراکتر دارد. هر شخصیت معنایی دارد. هر شخصیت هدف خاصی را دنبال می کند. شماره سریال اندازه صفحه نمایش، وضوح آن، طراحی و محل ساخت آن را به شما می گوید. شماره مدل همچنین زمان ساخت تلویزیون را به شما می گوید. سال ساخت با نامه نشان داده می شود.

اگر شماره در لیست نیست، همیشه می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول با سامسونگ تماس بگیرید.

شماره مدل در تلویزیون سامسونگ حاوی کشور و منطقه تولید است. به عنوان مثال، حرف P نشان می دهد که تلویزیون در ماه ژوئن مونتاژ شده است، در حالی که حرف K نشان دهنده OLED است. کشور و منطقه تولید با علامت دوم نشان داده می شود.

کد کشور نیز در شماره مدل موجود است. این کدها برای ردیابی منشاء یک محصول استفاده می شوند و برای شناسایی منشاء آن استفاده می شوند.

امیدوارم توانسته باشیم با نحوه تشخیص تلویزیون سامسونگ اصل و تقلبی؟ که توسط  تیم تعمیرکار تلویزیون در کرج و البرز  گرداوری شده بود شما را در خرید تلویزیون مناسب راهنمایی کرده باشیم

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مجرب ترین تعمیرکاران تلویزیون در کرج و تهران در کام سرویس
کام سرویس نمایندگی تعمیرات تلویزیون های الجی و سامسونگ
هفت روز هفته 24 ساعته | تلفن پشتیبانی:09981595595
کرج استان البرز، کرج، منطقه ۹، بلوار طالقانی جنوبی برج طالقانی
تمام حقوق این سایت متعلق به کام سرویس ایران می باشد. ©
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x