لوگو کام سرویس

نمایندگی تعمیر تلویزیون های سامسونگ الجی سونی کرج و البرز

تعمیر تلویزیون مهرشهر

تعمیر تلویزیون مهرشهر

تعمیر تلویزیون در مهرشهر

برای ساکنین مهرشهر کرج که به دنبال مرکز تعمیر تلویزیون مهرشهر کرج با امکان اعزام تعمیرکار تلویزیون میباشند کام سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون های سامسونگ و ال جی  تمامی خرابی ها و ایرادات تلویزیون های شما را رفع می نماید.

در مرکز تعمیر تلویزیون مهرشهر کرج انواع تلویزیون های ال سی دی , ال ای دی , اولید , کیو ال ای دی و پلاسما رفع نقص میشوند.

نحوه ارتباط با تعمیرگاه تلویزیون در مهرشهر

مشتریان عزیز جهت مشاوره یا درخواست اعزام تعمیرکار و استعلام هزینه تعمیر میتوانند با شماره 09981595595 در  هر ساعت از شبانه روز و در هفت روز هفته با ما در تماس باشند و یا از طریق فرم درخواست تعمیر آنلاین ثبت درخواست نمایند.

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیر تلویزیون در مهرشهر

در مهر شهر کرج تعمیرگاه تلویزیون کام سرویس خدمات خود را بصورت سراسری ارائه میدهد.

  •  بلوار ارم
  •  بلوار گلها
  • بلوار شهرداری

این مناطق مهرشهر و سایر خیابان های مجاور تحت پوشش تعمیرات تلویزیون توسط نمایندگی تعمیر تلویزیون های سامسونگ و ال جی در مهرشهر هستند.

هزینه تعمیر تلویزیون در مهرشهر

هزینه تعمیر تلویزیون براساس نوع خرابی و مدل تلویزیون متغییر میباشد و مشتریان عزیز میتوانند با ارائه اطلاعاتی درباره نوع خرابی و مدل تلویزیون

هزینه نهایی و تمام شده را مطلع شوند.

چه نوع ایرادات تلویزیون در مهرشهر تعمیر میشوند؟

تمامی ایرادات اساسی و یا جزیی تلویزیون از روشن نشدن تلویزیون یا سوختگی بک لایت (داشتن صدا و نداشتن تصویر) و یا وجود خطوط عمودی یا افقی در تعمیرگاه تلویزیون در مهرشهر توسط تعمیرکاران حرفه ای رفع نقص میشود.

روند تعمیر و هزینه تعمیر تلویزیون در مهرشهر

سرویسکار-تلویزیون-در-مهرشهر

روند تعمیر تلویزیون در مهرشهر کرج بدین صورت میباشد که مشتری با مرکز تعمیر تلویزیون در مهرشهر تماس گرفته و تعمیرکاران کام سرویس با بررسی نوع خرابی هزینه تعمیر نهایی تلویزیون را با در نظر گرفتن قطعات لازم برای تعویض و تعمیر و دستمزد تعمیر اعلام مینمایند و در صورت درخواست مشتری به آدرس اعلامی در مهرشهر مراجعه و در محل و منزل مشتری نسبت به تعمیر تلویزیون اقدام می نمایند.

معمولا مدت زمان تعمیر در طول یک روز و از زمان درخواست در چند ساعت ایراد تلویزیون در منزل مشتری رفع میگردد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون های سامسونگ و الجی در مهرشهر از قطعات اصلی در تعمیر استفاده می نماید و با اتکا بر تعمیرکاران مجرب خود بهترین خدمات تعمیری را از نظر کیفی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میدهد و در صورت بازگشت خرابی نسبت به انجام تعمیر مجدد بدون دریافت هیچگونه هزینه از مشتری اقدام می نماید.

تلویزیون های تحت پوشش تعمیر در تعمیرگاه مهرشهر

انواع تلویزیون ها سامسونگ و سونی و ال جی بهمراه تلویزیون های ایکس ویژن و شارپ و فیلیپس در این مرکز تعمیر ارائه دهنده خدمات تعمیر تلویزیون تعمیرات و ضمانت میشوند

 

تعمیر تلویزیون در منزل در مهرشهر

جابجایی تلویزیون میتواند سبب اسیب دیدن پنل شده و هزینه هنگفتی را به وجود اورد . تعمیرکاران کام سرویس خدمات تعمیر تلویزیون در منزل را در مهرشهر در محل مشتری انجام میدهند.

 

تعمیر و تعویض بک لایت تلویزیون در مهرشهر

خرابی بک لایت و سوختگی بک لایت ها از رایج ترین ایرادهای تلویزیون میباشد و در تلویزیون های پلاسما , ال سی دی و ال ای دی بیشترین آمار خرابی را تلویزیون را به خود اختصاص داده است .

سوختگی بک لایت میتواند با تاریکی بخشی از تصویر و در موارد سوختگی کامل با سیاه شدن تصویر به طوری که تلویزیون صدا دارد و تصویر ندارد خود را نشان دهد و در موارد نادر بعد از سوختگی بک لایت تلویزیون روشن نمیشود و تنها چراغ استندبای روشن میشود .

جهت تعمیر ایراد تلویزیون با سوختگی بک لایت ها بایستی تمامی بک لایت ها تعویض شوند و لزوم استفاده از بک لایت اصلی میتواند به طول عمر بیشتر بک لایت ها باعث شود .

بک لایت های غیر اصل یا فیک بعد از تعویض تصویر تلویزیون را مایل به زرد و عمر چند ماهه بیشتر نخواهند داشت.

ما در کام سرویس در مرکز خدمات تعمیر تلویزیون در مهرشهر از بک لایت های اصلی خود تلویزیون در تعمیر سوختگی بک لایت در انواع تلویزیون های سامسونگ و ال جی و سونی و سایر برندهای همچون شارپ و فیلیپس و ایکس ویژن و اسنوا استفاده می نماییم .

بک لایت های تعویضی توسط تعمیرگاه تلویزیون در مهرشهر دارای ضمانت ۶ ماهه نیز میباشند و در صورت سوختگی با یک لایت های نو مجدد تعویض خواهد شد.

هزینه تعمیر تلویزیون با سوختگی بک لایت و ایراد سیاه شدن تصویر براساس اینچ تلویزیون و تعداد بک لایت های استفاده شده متغییر و بین ۱ الی ۳ میلیون تومان میباشد .

مشتریان گرامی میتوانند با تماس با مرکز تعمیر تلویزیون در مهرشهر بشماره ۰۹۹۸۱۵۹۵۵۹۵ با سرویسکاران ما ارتباط برقرار نمایند و درخواست اعزام تعمیرکار و تعمیر تلویزیون در منزل نمایند

 

 

نمایندگی تلویزیون سامسونگ و ال جی در مهرشهر

برای تعمیر تلویزیون های سامسونگ و ال جی در انواع مدل های ال ای دی(led) و ال سی دی(lcd) و اولید و کیو ال ای دی, میتوانید با ما در ارتباط باشید ما قطعات اصلی این دو برند بزرگ بازار تلویزیون را برای تمامی مدل ها تامین و با تعمیرکاران حرفه ای خود با کیفیت ترین تعمیرات را انجام خواهیم داد.

معرفی تعمیرگاه کام سرویس در مهرشهر: برترین خدمات تعمیرات تلویزیون

1. مقدمه:

در  مهرشهر ، تعمیرگاه کام سرویس به عنوان یک مرکز تخصصی در زمینه تعمیرات تلویزیون، خدمات با کیفیت و حرفه‌ای را به ساکنان منطقه ارائه می‌دهد.

2. تاریخچه تعمیرگاه:

تعمیرگاه کام سرویس در مهرشهر، با گام‌های نخستین خود در سال 1392، آغاز به فعالیت کرد. از آن زمان تاکنون، با تکیه بر تخصص و تجربه، این تعمیرگاه به یک مرجع برتر در زمینه تعمیرات تلویزیون تبدیل شده است.

3. محوریت در مهرشهر:

تعمیرگاه کام سرویس با محوریت در مهرشهر، به عنوان یک نقطه تخصصی در زمینه تعمیر تلویزیون، خدمات خود را ارائه می‌دهد. این محوریت باعث ایجاد ارتباط نزدیکتر با مشتریان و ارائه تعمیراتی دقیق و متناسب با نیازهای این شهر می‌شود.

4. خدمات ارائه شده:

تعمیرگاه کام سرویس در مهرشهر انواع خدمات تعمیر تلویزیون را ارائه می‌دهد. این خدمات شامل تعمیرات سریع و موثر، تعمیر انواع مدل‌ها و برندها، تعمیر تلویزیون‌های LED، LCD، پلاسما، و هوشمند است. تعمیرات با استفاده از قطعات اصلی و با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته، از ویژگی‌های برجسته این تعمیرگاه محسوب می‌شود.

5. تکنولوژی و تجهیزات:

تعمیرگاه کام سرویس به‌روزترین تکنولوژی‌ها و تجهیزات را برای انجام تعمیرات تلویزیون به‌کار می‌برد. این تعهد به استفاده از ابزارها و تجهیزات به‌روز، تعمیرات سریع و دقیق را امکان‌پذیر می‌سازد و تلویزیون‌های پیشرفته را با کیفیت به‌روزرسانی می‌کند.

6. ارتباط با مشتریان:

تعمیرگاه کام سرویس با اهمیت ارتباط با مشتریان، یک سیستم ارتباطی فعال و شفاف دارد. از اطلاع‌رسانی دقیق در مورد وضعیت تعمیرات گرفته تا مشاوره‌های فنی، این تعمیرگاه با مشتریان در تعامل بوده و به نظرات و نیازهای آنها توجه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد!

به زودی همکاران ما جهت پیگیری مشکل با

شما تماس خواهند گرفت .