لوگو کام سرویس

تعمیر فوری تلویزیون در کرج در محل (منزل)

تعمیر تلویزیون در خرمدشت

تعمیر تلویزیون در خرمدشت

کام سرویس تعمیرگاه مرکزی تلویزیون خدمات تعمیر تلویزیون را با اعزام تعمیرکار و تعمیر تلویزیون در خرمدشت کرج ارائه میدهد تمامی ایرادهای تلویزیون های ال سی دی , ال ای دی , کیو ال ای دی سامسونگ  در خرمدشت توسط تعمیرکاران و سرویسکاران تعمیر تلویزیون خرمدشت تعمیر و ضمانت میشود.

خدمات تعمیر تلویزیون در کام سرویس در خرمدشت شامل تخصصی ترین خدمات تعمیر تلویزیون میباشد تمامی ایراد های تلویزیون در چند ساعت توسط سرویسکاران ما در خرمدشت تعمیر و ضمانت میشود .

 

تماس با مرکز تعمیر تلویزیون در خرمدشت کرج

جهت اگاهی از هزینه تعمیر تلویزیون در خرمدشت با ما با شماره 09200595596 تماس حاصل فرمایید تا هزینه تعمیر نهایی تلویزیون در منزل اعلام و در صورت تمایل تعمیرکار به  آدرس مراجعه نموده و خرابی تلویزیون را بدون نیاز به جابجایی تعمیر می نماید.

انواع خرابی های تلویزیون از روشن نشدن تلویزیون تا تاریک شدن بخشی از تصویر یا داشتن صدا و نبود تصویر که مربوط به خرابی بک لایت  میباشد توسط تعمیرکار تلویزیون در خرمدشت توسط تعمیرکاران کام سرویس انجام میشود.  

 

چرا کام سرویس را برای تعمیرات تلویزیون در خرمدشت کرج انتخاب کنیم:

کام سرویس به عنوان مرکز تعمیر تلویزیون در خرمدشت که بدون واسطه و بصورت مستقل و مستقیم توسط 13 تعمیرکار مجرب تاسیس شده و این تیم فنی مجرب تمامی ایرادات تلویزیون های برند های مختلف که امکان تعمیر در سایر دفاتر تعمیر تلویزیون در انها وجود نداشته را با بالاترین سطح کیفی و استاندارد های روز دنیا تعمیر میکند , از طرفی ارتباط بدون واسطه سبب کاهش هزینه تعمیر برای مشتری گردیده است.

در صورت بروز هرگونه ایراد و نقص در تلویزیون های خود با ما در تماس باشید تا علاوه بر آگاهی دقیق از نوع نقص تلویزیون و جزییات قیمت قطعات, همکاران تعمیرکار تیم کام سرویس هزینه تعمیر نهایی را به اطلاع شما برسانند تا در خصوص تعمیر آن تصمیم گیری نمایید. تعامل سازنده با مشتری از اصول کاری تیم تعمیراتی کام سرویس میباشد.  

 

ضمانت تعمیر تلویزیون در کام سرویس:

تعمیرات در صورتی که توسط تعمیرکار کام سرویس در خرمدشا و با قطعات اصلی انجام پذیرد , امکان بازگشت خرابی را غیرممکن خواهد ساخت , لذا تاکید ما برا همین اساس میباشد , لکن در صورتی که پس از تعمیر مشکل مجدد بروز نماید , ما بی هیچ قید و شرطی نسبت به تعمیر مجدد آن بشکل تعویض کامل قطعات بصورت رایگان اقدام خواهیم نمود .

 

تعمیر تلویزیون سامسونگ خرمدشت

کام سرویس در خرمدشت به عنوان نمایندگی تلویزیون های سامسونگ تمامی ایرادهای تلویزیون های ال ای دی ، ال سی دی ، کیو ال ای دی سامسونگ را در اسرع وقت با اعزام تعمیرکار تعمیر می نماید.

تعمیرکار تلویزیون سامسونگ در خرمدشت با آگاهی از نوع ایراد تلویزیون سامسونگ شما با استفاده از قطعات اصلی جهت تعمیر انواع ایرادات از روشن نشدن تلویزیون سامسونگ تا سوختگی بک لایت و داشتن صدا و نداشتن تصویر را در منزل مشتری در خرمدشت تعمیر می نماید.

اگر تلویزیون سامسونگ شما دچار ایراد و سوختگی قطعات شد با نمایندگی تلویزیون سامسونگ در خرمدشت کرج 09200595596 تماس حاصل فرمایید و سرویسکار تلویزیون سامسونگ در خرمدشتبا آگاهی از نوع خرابی و دریافت هزینه نهایی تعمیر به منزل مشتری اعزام و تعمیرات را در بالاترین سطح کیفی انجام  و با استاندارد تعمیراتی روز دنیا و ضمانت تعمیر صورت خواهد داد.    

 

 

تعمیر تلویزیون ال جی در خرمدشت

تمامی ایرادات تلویزیون های ال جی در مدل های ال ای دی و ال سی دی و یا پلاسما در نمایندگی تلویزیون ال جی در خرمدشت کرج بشماره تماس 09200595596 در محل مشتری در خرمدشت تعمیر میگردد.

تعمیرکاران تلویزیون ال جی و با تجربه چندین دهه در کام سرویس در خرمدشت کرج بالاترین سطح استاندارد را در تعمیرات تلویزیون های ال جی بکار میگیرند.

تعمیرات انجام شده توسط نمایندگی تلویزیون های ال جی در کرج درارای ضمانت تعمیر میباشد.

 

تعمیر تلویزیون سونی خرمدشت

تعمیر انواع مدل های سونی در مرکز تعمیر تلویزیون در خرمدشت و نمایندگی تلویزیون سونی در خرمدشت کرج بشماره 09200595956 با امکان تعمیر انواع خرابی های تلویزیون در محل مشتری , با استفاده از امکان تعمیر تلویزیون در منزل با اعزام تعمیرکار بدون هزینه ایاب و ذهاب به سراسر خرمدشت از به خدمت گیری سرویسکاران حرفه ای و متخصص در تعمیر تلویزیون سونی و قطعات الکترونیکی اصلی که برگشت خرابی را به صفر میرساند .

برای شما که در خرمدشت هستید , سریعترین تعمیر را برای انواع خرابی های از جمله روشن نشدن تلویزیون , تاریک شدن تصویر و داشتن صدا و نبود تصویر و خرابی و سوختگی بک لایت با تعمیرکار تلویزیون سونی در خرمدشت ارائه میدهیم.

 

 

تعمیر تلویزیون فیلیپس خرمدشت

برند فیلیپس این هلندی خوش ساخت و با کیفیت تلویزیون  توسط نمایندگی تلویزیون فیلیپس در خرمدشت کرج با تعمیرکاران کام سرویس در خرمدشت به شماره 09200595596 به ایده ال ترین شکل ممکن تعمیر و پشتیبانی میشود. هرگونه خرابی تلویزیون فیلیپس را با کارشناسان ما در کام سرویس به اشتراک بگذارید تا تعمیرکار تلویزیون فیلیپس در خرمدشت از محل تعمیرگاه تلویزیون فیلیپس در کمترین زمان ممکن در محل حاضر و استاندارترین خدمات تعمیری را برای تلویزیون های فیلیپس به انجام برساند.

 

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن خرمدشت

ایکس ویژن برند با کیفیت ایرانی را در دست تعمیرکاران و سرویسکاران تلویزیون در خرمدشتدر عالی ترین سطح ممکن تعمیر و تمامی خرابی های این برند با کیفیت ایرانی رفع میشود . با پشتیبانی قطعات این تلویزیون توسط شرکت مادیران , از قطعات اصلی در تعمیر این تلویزیون ایرانی توسط سرویسکار تلویزیون  در خرمدشت کرج استفاده میشود .

با تماس با تعمیرگاه تلویزیون ایکس ویژن در خرمدشت , نوع خرابی بررسی شده و تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن به محل اعزام میگردد. از ایرادات رایج تلویزیون های ایکس ویژن میتوان به داشتن صدا و نداشتن تصویر یا همان خرابی بک لایت اشاره کرد که توسط نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در خرمدشت به شماره 09200595596 تعمیرات لازم به انجام میرسد.

 

تعمیر تلویزیون شهاب خرمدشت

تلویزیون شهاب از برندهای قدیمی تلویزیون و باسابقه درخشان در ایران میباشد در صورت هرگونه خرابی این برند با کیفیت ایرانی میتوانید جهت تعمیر تلویزیون تلویزیون شهاب در خرمدشت با تماس با ما تعمیرکار تلویزیون شهاب در گوهردشت را به خدمت بگیرید و در سریعترین زمان ممکن و به استاندارد روز دنیا در نمایندگی تلویزیون شهاب در خرمدشت به شماره تماس 09200595596 رفع نقص نمایید.

سرویسکار تلویزیون شهاب در خرمدشت در محل مشتری حاضر و بدون نیاز به جابجایی تعمیرات لازم را به انجام خواهد رساند. از ایرادات رایج این میتوان به مشکل روشن نشدن و یا داشتن صدا و نداشتن تصویر اشاره کرد . تعمیرکار تلویزیون شهاب در خرمدشت اطلاعات لازم در مورد علت خرابی و نحوه تعمیر و هزینه تعمیر را قبل از اعزام به اطلاع خواهد رساند.  

 

تعمیر تلویزیون پارس خرمدشت

تلویزیون پارس برند محبوب و با اصالت ایرانی خرابی چندانی دیده نشده و اغلب خرابی ها مربوط به سوختگی بک لایت میباشد که در صورت استفاده از بک لایت اصل و با کیفیت که توسط تعمیرکار تلویزیون پارس در خرمدشت در کام سرویس مورد استفاده قرار میگیرد , میتوان عمر بک لایت را تا بیش از 8 سال افزایش داد .

کام سرویس نمایندگی تلویزیون پارس در خرمدشت بشماره 09200595596 سریعترین و با کیفیت ترین تعمیرات را در محل مشتری با سرویس رایگان ارائه میدهد. سرویسکار تلویزیون پارس در خرمدشتبا اطلاع از نوع ایراد با قطعات لازم به منزل و ادرس اعلامی مشتری مراجعه و تلویزیون را در آن محل بدون جابجایی تعمیر می نماید.

 

 

تعمیر تلویزیون مارشال خرمدشت

تمامی ایرادات تلویزیون مارشال شامل روشن نشدن , داشتن صدا و نداشتن تصویر و خاموش شدن ناگهانی همگی میتواند بدون جابجایی تلویزیون توسط تعمیرکار تلویزیون مارشال در خرمدشت تعمیر گردد.

در صورت وجود هرگونه ایراد ابتدا با شماره نمایندگی تلویزیون مارشال در خرمدشت 09200595596 تماس حاصل فرمایید و سرویسکار تلویزیون مارشال در خرمدشت با اطلاع از نوع خرابی و اعلام هزینه تعمیر به منزل مشتری مراجعه و تعمیرات را در بالاترین سطح استاندارد و ضمانت تعمیر صورت خواهد داد.      

 

 

تعمیر تلویزیون اسنوا در خرمدشت

برند اسنوا ساخت ایران یکی از برندهای با کیفیت تلویزیون در بازار ایران میباشد کام سرویس خدمات تعمیر تلویزیون های اسنوا را در بالاترین سطح استانداردهای تعمیری روز دنیا به انجام میرساند.

در صورتی که ساکن خرمدشت هستید و تلویزیون اسنوا شما دچار خرابی شده با تعمیرکاران فعال ما در خرمدشت تماس حاصل فرمایید , ما تمامی تعمیرات لازم برای تلویزیون اسنوا را توسط تعمیرکار تلویزیون اسنوا در منزل و محل با اعزام تعمیرکار تلویزیون در خرمدشت در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.

نمایندگی تلویزیون اسنوا در خرمدشت بشماره 09200595596 با دستگاههای تعمیر تلویزیون همچون باگ ماشین و بندینگ و قطعات اصلی همچون بک لایت اصلی اسنوا که در وضعیتی که تلویزیون صدا دارد و تصویر ندارد استفاده میشود و برد اصلی و تغذیه که در شرایطی که تلویزیون روشن نمیشود ارزنده ترین خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا در خرمدشت را ارائه می نماید.  

 

 

 تعمیر تلویزیون شارپ در خرمدشت

تلویزیون های شارپ برند با کیفیت ژاپنی از نظر خرابی کمترین خرابی و ایراد را در بین برندهای تلویزیون ها داشته و از نظر تصویر شفاف ترین تصویر را دارند و از عمده خرابی های تلویزیون های شارپ میتوان به سوختگی بک لایت ها(تلویزیون صدا دارد و تصویر ندارد) اشاره کرد که انهم جزو قطعات با طول عمر مشخص و اصطلاحا  قطعات مصرفی میباشد.

جهت تعمیر انواع تلویزیون شارپ میتوانید با تعمیرکار تلویزیون شارپ در خرمدشت در ارتباط باشید, و پس از اعلام وضعیت تلویزیون تعمیرکار هزینه خرابی تلویزیون را بررسی و در صورت تمایل مشتری به محل مشتری مراجعه و تعمیرات لازم در محل و منزل مشتری به انجام میرسد.

نمایندگی تلویزیون شارپ در خرمدشت بشماره 09200595596 , تخصصی ترین خدمات تعمیر تلویزیون شارپ را بهمراه ضمانت لازم پس از تعمیر این تلویزیون ها را ارائه میدهد.  

لیست هزینه تعمیر تلویزیون در خرمدشت در سال 1403

هزینه-تعمیر-تلویزیون-گلشهر

هزینه تعمیر سوختگی بک لایت :

هزینه سوختگی بک لایت براساس اینچ با بک لایت اصلی خود محصول

32 اینچ :یک میلیون و سیصد هزار تومان

40 اینچ و 43 اینچ :1 میلیون الی 2 میلیون

50 اینچ: 2میلیون و هشتصد هزار تومان

55 اینچ :3 میلیون تومان

60 اینچ: 3 میلیون پانصد هزار تومان

 

 

هزینه تعمیر و تعویض سوختگی برد مین :

32 اینچ :یک میلیون تومان

40 اینچ و 43 اینچ :1 میلیون الی 1 میلیون 800تومان

50 اینچ: 2میلیون و پانصد هزار تومان

55 اینچ :3 میلیون تومان

60 اینچ: 3 میلیون پانصد هزار تومان

 

 

 

هزینه تعمیر و تعویض سوختگی برد تغذیه :

32 اینچ :یک میلیون و دویست هزار تومان

40 اینچ و 43 اینچ :1میلیون الی 2 میلیون

50 اینچ: 2میلیون و ششصد هزار تومان

55 اینچ :3 میلیون تومان

60 اینچ: 3 میلیون پانصد هزار تومان

 

 

 ساعت کاری تعمیرگاه تلویزیون در خرمدشت

هفت روز هفته 24 ساعته تعمیرگاه تلویزیون کام سرویس واقع در خرمدشت با تعمیرکاران و سرویسکاران حرفه ای خود فعال میباشد و آماده پاسخگویی به مشتریان ساکن در خرمدشت میباشد  

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد!

به زودی همکاران ما جهت پیگیری مشکل با

شما تماس خواهند گرفت .

مشاوره با تعمیرکار تلویزیون