لوگو کام سرویس

تعمیر فوری تلویزیون در کرج در محل (منزل)

تعمیر تلویزیون در حصارک

تعمیر تلویزیون در حصارک

در کام سرویس با مجرب ترین تعمیرکار تلویزیون در حصارک تمامی ایرادات تلویزیون ها در برندها و مدل های مختلف در منزل و محل مشتری تعمیر میگردد تعمیرکاران فعال در کام سرویس از بهترین ها و با سابقه ترین های این صنف انتخاب شده اند .

تعمیر تلویزیون در حصارک اگر ساکن حصارک یا بلوار سربازان گمنام، و یا خیابان شهید بهشتی (جاده قدیم قزوین)، از شرق به خیابان قلم و از غرب به بلوار خوارزمی هستید ما بالاترین خدمات تعمیر تلویزیون در حصارک با سرویسکاران حرفه ای را ارائه میدهیم.    

نحوه تماس با تعمیرگاه تلویزیون در حصارک

برای تماس با ما جهت اعلام خرابی,  دریافت هزینه تعمیر, و اعزام تعمیرکار میتوانید با شماره 09200595596تماس حاصل فرمایید , و یا بصورت انلاین درخواست خود را در فرم انلاین ثبت درخواست تعمیر ثبت نمایید , ما هفت روز هفته و 24 ساعته پاسخگوی درخواست های تعمیر تلویزیون میباشیم.  

 

چرا کام سرویس را برای تعمیرات تلویزیون در حصارک انتخاب کنیم:

کام سرویس به عنوان مرکز تعمیر تلویزیون در حصارک که بدون واسطه و بصورت مستقل و مستقیم توسط 13 تعمیرکار مجرب تاسیس شده و این تیم فنی مجرب تمامی ایرادات تلویزیون های برند های مختلف که امکان تعمیر در سایر دفاتر تعمیر تلویزیون در انها وجود نداشته را با بالاترین سطح کیفی و استاندارد های روز دنیا تعمیر میکند , از طرفی ارتباط بدون واسطه سبب کاهش هزینه تعمیر برای مشتری گردیده است.

در صورت بروز هرگونه ایراد و نقص در تلویزیون های خود با ما در تماس باشید تا علاوه بر آگاهی دقیق از نوع نقص تلویزیون و جزییات قیمت قطعات, همکاران تعمیرکار تیم کام سرویس هزینه تعمیر نهایی را به اطلاع شما برسانند تا در خصوص تعمیر آن تصمیم گیری نمایید.

تعامل سازنده با مشتری از اصول کاری تیم تعمیراتی کام سرویس میباشد.

 

ضمانت تعمیر تلویزیون در کام سرویس:

تعمیرات در صورتی که توسط تعمیرکار مجرب و با قطعات اصلی انجام پذیرد , امکان بازگشت خرابی را غیرممکن خواهد ساخت , لذا تاکید ما برا همین اساس میباشد , لکن در صورتی که پس از تعمیر مشکل مجدد بروز نماید , ما بی هیچ قید و شرطی نسبت به تعمیر مجدد آن بشکل تعویض کامل قطعات بصورت رایگان اقدام خواهیم نمود .

 

تعمیر تلویزیون سامسونگ حصارک

کام سرویس در حصارک به عنوان نمایندگی تلویزیون های سامسونگ تمامی ایرادهای تلویزیون های ال ای دی ، ال سی دی ، کیو ال ای دی سامسونگ را در اسرع وقت با اعزام تعمیرکار تعمیر می نماید.

تعمیرکار تلویزیون سامسونگ در خرمدشت با تجربه دو دهه تعمیر در زمینه تعمیر انواع تلویزیون های سامسونگ در خدمت ساکنین محترم حصارک میباشد.

اگر تلویزیون سامسونگ شما دچار ایراد و سوختگی قطعات شد با نمایندگی تلویزیون سامسونگ در حصارک  09200595596 تماس حاصل فرمایید و سرویسکار تلویزیون سامسونگ در حصارک با آگاهی از نوع خرابی و دریافت هزینه نهایی تعمیر به منزل مشتری اعزام و تعمیرات را در بالاترین سطح کیفی انجام  و با استاندارد تعمیراتی روز دنیا و ضمانت تعمیر صورت خواهد داد.

 

تعمیر تلویزیون سونی حصارک

تعمیر انواع مدل های سونی در مرکز تعمیر تلویزیون در حصارک و نمایندگی تلویزیون سونی در حصارک بشماره تماس 09200595596 با امکان تعمیر انواع خرابی های تلویزیون در محل مشتری , با استفاده از امکان تعمیر تلویزیون در منزل با اعزام تعمیرکار بدون هزینه ایاب و ذهاب به سراسر حصارک از به خدمت گیری سرویسکاران حرفه ای و متخصص در تعمیر تلویزیون سونی و قطعات الکترونیکی اصلی که برگشت خرابی را به صفر میرساند .

برای شما که در حصارک هستید , سریعترین تجربه تعمیر را برای انواع خرابی های از جمله روشن نشدن تلویزیون , تاریک شدن تصویر و داشتن صدا و نبود تصویر و خرابی و سوختگی بک لایت با تعمیرکار تلویزیون سونی در حصارک خواهیم ساخت.   

تعمیر تلویزیون ال جی در حصارک

جهت تعمیر تلویزیون ال جی خود توسط نمایندگی تلویزیون ال جی در حصارک با شماره 09200595596 تماس حاصل فرمایید, تعمیرکاران مجرب کام سرویس در آدرس اعلامی شما در حصارک حضور پیدا کرده و خدمات با کیفیت بالا در تعمیر تلویزیون ال جی را از این نمایندگی دریافت خواهید کرد.

 

تعمیر تلویزیون فیلیپس حصارک

برند فیلیپس این هلندی خوش ساخت و با کیفیت تلویزیون  توسط نمایندگی تلویزیون فیلیپس در حصارک کرج با تعمیرکاران کام سرویس در حصارک به ایده ال ترین شکل ممکن تعمیر و پشتیبانی میشود. هرگونه خرابی تلویزیون فیلیپس را با کارشناسان ما در این نمایندگی بشماره 09200595596 اطلاع رسانی فرمایید تا تعمیرکار تلویزیون فیلیپس در حصارک از محل تعمیرگاه تلویزیون فیلیپس در کمترین زمان ممکن در محل حاضر و استاندارترین خدمات تعمیری را برای تلویزیون های فیلیپس به انجام برساند.    

 

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن حصارک

ایکس ویژن برند با کیفیت ایرانی را در دست تعمیرکاران و سرویسکاران تلویزیون در حصارک در عالی ترین سطح ممکن تعمیر و تمامی خرابی های این برند با کیفیت ایرانی رفع میشود .

با پشتیبانی قطعات این تلویزیون توسط شرکت مادیران , از قطعات اصلی در تعمیر این تلویزیون ایرانی توسط سرویسکار تلویزیون  در حصارک استفاده میشود .

با تماس با تعمیرگاه تلویزیون ایکس ویژن در حصارک , نوع خرابی بررسی شده و تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن به محل اعزام میگردد. از ایرادات رایج تلویزیون های ایکس ویژن میتوان به داشتن صدا و نداشتن تصویر یا همان خرابی بک لایت اشاره کرد که توسط نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در حصارک بشماره 09200595596 تعمیرات لازم به انجام میرسد.    

 

تعمیر تلویزیون شهاب حصارک

تلویزیون شهاب از برندهای قدیمی تلویزیون و باسابقه درخشان در ایران میباشد در صورت هرگونه خرابی این برند با کیفیت ایرانی میتوانید جهت تعمیر تلویزیون تلویزیون شهاب در حصارک  با تماس با ما تعمیرکار تلویزیون شهاب در گوهردشت را به خدمت بگیرید و در سریعترین زمان ممکن و به استاندارد روز دنیا در نمایندگی تلویزیون شهاب در حصارک بشماره 09200595596 را رفع نقص نمایید.

سرویسکار تلویزیون شهاب در حصارک در محل مشتری حاضر و بدون نیاز به جابجایی تعمیرات لازم را به انجام خواهد رساند. از ایرادات رایج این میتوان به مشکل روشن نشدن و یا داشتن صدا و نداشتن تصویر اشاره کرد .

تعمیرکار تلویزیون شهاب در حصارک اطلاعات لازم در مورد علت خرابی و نحوه تعمیر و هزینه تعمیر را قبل از اعزام به اطلاع خواهد رساند.    

تعمیر تلویزیون پارس حصارک

تلویزیون پارس برند محبوب و با اصالت ایرانی خرابی چندانی دیده نشده و اغلب خرابی ها مربوط به سوختگی بک لایت میباشد که در صورت استفاده از بک لایت اصل و با کیفیت که توسط تعمیرکار تلویزیون پارس در حصارک در کام سرویس مورد استفاده قرار میگیرد , میتوان عمر بک لایت را تا بیش از 8 سال افزایش داد .

کام سرویس نمایندگی تلویزیون پارس در حصارک بشماره 09200595596 سریعترین و با کیفیت ترین تعمیرات را در محل مشتری با سرویس رایگان ارائه میدهد.

سرویسکار تلویزیون پارس در حصارک با اطلاع از نوع ایراد با قطعات لازم به منزل و ادرس اعلامی مشتری مراجعه و تلویزیون را در آن محل بدون جابجایی تعمیر می نماید.    

تعمیر تلویزیون مارشال حصارک 

تمامی ایرادات تلویزیون مارشال شامل روشن نشدن , داشتن صدا و نداشتن تصویر و خاموش شدن ناگهانی همگی میتواند بدون جابجایی تلویزیون توسط تعمیرکار تلویزیون مارشال در حصارک تعمیر گردد.

در صورت وجود هرگونه ایراد ابتدا با شماره نمایندگی تلویزیون مارشال در حصارک  09200595596 تماس حاصل فرمایید و سرویسکار تلویزیون مارشال در حصارک با اطلاع از نوع خرابی و اعلام هزینه تعمیر به منزل مشتری مراجعه و تعمیرات را در بالاترین سطح استاندارد و ضمانت تعمیر صورت خواهد داد.    

 

 

تعمیر تلویزیون اسنوا در حصارک

برند اسنوا ساخت ایران یکی از برندهای با کیفیت تلویزیون در بازار ایران میباشد کام سرویس خدمات تعمیر تلویزیون های اسنوا را در بالاترین سطح استانداردهای تعمیری روز دنیا به انجام میرساند.

در صورتی که ساکن حصارک هستید و تلویزیون اسنوا شما دچار خرابی شده با تعمیرکاران فعال ما در حصارک تماس حاصل فرمایید , ما تمامی تعمیرات لازم برای تلویزیون اسنوا را توسط تعمیرکار تلویزیون اسنوا در منزل و محل با اعزام تعمیرکار تلویزیون در حصارک در کمترین زمان ممکن به انجام میرسانیم.

نمایندگی تلویزیون اسنوا در حصارک به شماره تماس 09200595596 با دستگاههای تعمیر تلویزیون همچون باگ ماشین و بندینگ و قطعات اصلی همچون بک لایت اصلی اسنوا که در وضعیتی که تلویزیون صدا دارد و تصویر ندارد استفاده میشود و برد اصلی و تغذیه که در شرایطی که تلویزیون روشن نمیشود ارزنده ترین خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا در حصارک را ارائه می نماید.

 

 تعمیر تلویزیون شارپ در حصارک

تلویزیون های شارپ برند با کیفیت ژاپنی از نظر خرابی کمترین خرابی و ایراد را در بین برندهای تلویزیون ها داشته و از نظر تصویر شفاف ترین تصویر را دارند و از عمده خرابی های تلویزیون های شارپ میتوان به سوختگی بک لایت ها(تلویزیون صدا دارد و تصویر ندارد) اشاره کرد که انهم جزو قطعات با طول عمر مشخص و اصطلاحا  قطعات مصرفی میباشد.

جهت تعمیر انواع تلویزیون شارپ در حصارک میتوانید با تعمیرکار تلویزیون شارپ در حصارک در ارتباط باشید, و پس از اعلام وضعیت تلویزیون تعمیرکار هزینه خرابی تلویزیون را بررسی و در صورت تمایل مشتری به محل مشتری مراجعه و تعمیرات لازم در محل و منزل مشتری در حصارک به انجام میرسد.

نمایندگی تلویزیون شارپ در حصارک بشماره تماس 09200595596, تخصصی ترین خدمات تعمیر تلویزیون شارپ را بهمراه ضمانت لازم پس از تعمیر این تلویزیون ها را ارائه میدهد.

لیست هزینه تعمیر تلویزیون در حصارک در سال 1403

هزینه-تعمیر-تلویزیون-گلشهر

هزینه تعمیر سوختگی بک لایت :

هزینه سوختگی بک لایت براساس اینچ با بک لایت اصلی خود محصول

32 اینچ :یک میلیون و سیصد هزار تومان

40 اینچ و 43 اینچ :1 میلیون الی 2 میلیون 

50 اینچ: 2میلیون و هشتصد هزار تومان

55 اینچ :3 میلیون تومان

60 اینچ: 3 میلیون پانصد هزار تومان

 

 

هزینه تعمیر و تعویض سوختگی برد مین :

32 اینچ :یک میلیون تومان

40 اینچ و 43 اینچ :1 میلیون الی 1 میلیون 800تومان

50 اینچ: 2میلیون و پانصد هزار تومان

55 اینچ :3 میلیون تومان

60 اینچ: 3 میلیون پانصد هزار تومان

 

 

 

هزینه تعمیر و تعویض سوختگی برد تغذیه :

32 اینچ :یک میلیون و دویست هزار تومان

40 اینچ و 43 اینچ :1میلیون الی 2 میلیون 

50 اینچ: 2میلیون و ششصد هزار تومان

55 اینچ :3 میلیون تومان

60 اینچ: 3 میلیون پانصد هزار تومان

 

نمایندگی تلویزیون سامسونگ و ال جی در حصارک

نمایندگی تعمیر تلویزیون های سامسونگ و ال جی در حصارک یکی از مجهزترین مرکز تعمیر تلویزیون میباشد که تمامی خرابی های این تلویزیون ها را از تلویزیون های پلاسما تا تلویزیون ال سی دی (lcd) , ال ای دی (led) و اولید را رفع نقص می نماید.    

 

نحوه تعمیر تلویزیون در حصارک

پس از تماس و اعلام خرابی توسط مشتری , تعمیرکاران ما در حصارک براساس نوع نقص و قطعات لازم برای تعمیر هزینه تعمیر را اعلام و پس از هماهنگی به آدرس اعلامی مراجعه و تعمیرات لازم را انجام خواهند داد.  

 

ضمانت 6 ماهه تعمیر تلویزیون

ضمانت در تعمیرات قطعات الکترونیکی یکی از الزامات میباشد ما در کام سرویس در صورت برگشت خرابی قبل از 6 ماه مجدد خرابی , تعمیرات مجدد را بدون اخذ هزینه انجام خواهیم داد.    

هزینه تعمیر تلویزیون در حصارک

هزینه تعمیر میتواند براساس نوع خرابی و مدل تلویزیون متفاوت باشد , ما تلاش کرده ایم که با کاهش هزینه دستمزد سرویسکار و استفاده از قطعات اصلی بهترین قیمت در تعمیر تلویزیون را ارائه دهیم , میتوانید با تماس با ما ارائه اطلاعاتی در خصوص مدل تلویزیون و نوع ایراد از هزینه نهایی تعمیر آگاه شوید.    

کام سرویس – شعبه حصارک کرج

“کام سرویس” – شعبه حصارک کرج، جایی که تجربه‌ی تعمیر تلویزیون در منزل شما به یک تجربه راحت و مطمئن تبدیل می‌شود. در اینجا ما با افتخار به شما ارائه می‌دهیم:

 

1. تعمیر در محل: – تیم متخصص ما با تجهیزات کامل و دانش فنی، به سرعت به محل شما اعزام می‌شود تا هرگونه مشکلی در تلویزیون شما را تشخیص دهد و رفع کند.

 

2. پوشش حصارک و مناطق اطراف:- ما خدمات تعمیر تلویزیون را به تمام مناطق حصارک و نزدیکی آن فراهم می‌کنیم. هر کجا که باشید، ما به سرعت در خدمت شما خواهیم بود.

 

3. تیم متخصص و حرفه‌ای: – تعمیرکاران ما با تجربه و مهارت در زمینه تعمیر تلویزیون، هر مشکلی را با دقت و حرفه حل می‌کنند.

 

4. استفاده از قطعات اصلی:- ما برای تعمیرات از قطعات اصلی و با کیفیت استفاده می‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که تلویزیون شما پس از تعمیر به بهترین حالت برمی‌گردد.

 

5. قیمت منصفانه و شفاف: – قیمت‌های ما منصفانه و شفاف بوده و بر اساس نوع و سختی مشکل تلویزیون تعیین می‌شود. اگر تلویزیون شما با هر مشکلی روبرو شده است،

 

با خیال راحت با “کام سرویس” در شعبه حصارک کرج تماس بگیرید. ما در خدمت شما هستیم تا تجربه تماشای تلویزیون شما را به یک لحظه لذت‌بخش تبدیل کنیم.   شماره مرکز تعمیر تلویزیون در حصارک 09200595596    

 

نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در حصارک

در حصارک اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ هستید کافیست با کام سرویس نمایندگی تلویزیون سامسونگ در حصارک تماس حاصل فرمایید. تعمیرکاران ما در محل حاضر و نسبت به تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل  شما بدون نیاز به جابجایی تلویزیون اقدام مینمایند.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در حصارک

نمایندگی تلویزیون ال جی در حصارک ارائه دهنده خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در منزل در حصارک میباشد و با حضور سرویسکار و تعمیرکار تلویزیون در ادرس مد نظر شما در حصارک خدمات تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل  را ارائه میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد!

به زودی همکاران ما جهت پیگیری مشکل با

شما تماس خواهند گرفت .

مشاوره با تعمیرکار تلویزیون