لوگو کام سرویس

تعمیر تلویزیون اسنوا کرج

تعمیر تلویزیون اسنوا کرج

 

تلویزیون های اسنوا این برند ایرانی در عین قیمت پایین از کیفیت مناسبی برخوردار هستند و اعلام خرابی های زیادی از این برند ایرانی گزارش نشده است و توانسته در میان غول های بزرگ بازار همچون سامسونگ و ال جی جای برای خود دست و پا کند , کام سرویس به عنوان مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون اسنوا در کرج خدمات تعمیر این تلویزیون ها را در سراسر شهر کرج و مناطق کرج با اعزام تعمیرکار و تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل در کرج به انجام میرساند.

تعمیر تلویزیون اسنوا در کرج

 

تماس با مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا در کرج

جهت بررسی خرابی و استعلام هزینه تعمیر و اعلام هزینه نهایی تعمیر میتوانید با ما به شماره 09200595596 تماس حاصل فرمایید , تعمیرکاران ما در اسرع وقت براساس نوع خرابی اعلامی تلویزیون , هزینه نهایی تعمیر را براورد کرده و در صورت تمایل شما در زمان اعلامی شما به ادرس مربوطه مراجعه نموده و تعمیرات لازم را صورت خواهند داد.

 

 

انواع خرابی ها و ایرادات تلویزیون های اسنوا

تلویزیون های اسنوا همانند تلویزیون های سایر برندها میتوانند دچار ایراداتی شوند از ایرادات رایج این تلویزیون ها  میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تلویزیون صدا دارد تصویر ندارد

سوختگی بک لایت ها اصلی ترین و رایج ترین ایراد در تلویزیون های اسنوا میباشد , که در این وضعیت تلویزیون به جهت سوختن بک لایت ها امکان تامین نور مورد نیاز برای تابش به پنل را ندارد و عملا تلویزیون علی رغم کارکرد درست فاقد نور لازم برای نمایش تصویر میباشد .

 

 

بک لایت ها قطعات مصرفی محسوب میشوند و عمر مفیدی در حدود 3 الی 8 سال بصورت میانگین بر طبق کیفیت بک لایت و نحوه استفاده پرفشار یا معقول از تلویزیون میتواند داشته باشد, کام سرویس به عنوان مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون در کرج از بک لایت های اصلی در تعمیر تلویزیون استفاده مینماید.

 

هزینه تعمیر و تعویض بک لایت تلویزیون اسنوا در کرج

هزینه تعویض بک لایت تلویزیون اسنوا در کرج در سال 1402 براساس اینچ و مدل تلویزیون اسنوا به شرح ذیل میباشد:

تعمیر و تعویض بک لایت سوخته تلویزیون اسنوا براساس اینچ:

32 اینچ 1 میلیون و سیصد هزار تومان

40 اینچ 2 میلیون تومان

46 اینچ 2 میلیون و 400 هزار تومان

50 اینچ 2میلیون و 500 هزار تومان

65 اینچ 3 میلیون و 500 هزار تومان

 

 

تلویزیون اسنوا روشن نمیشود

سوختگی برد اصلی و یا سوختگی مدار تغذیه از اصلی ترین دلایل روشن نشدن تلویزیون اسنوا میباشد, گاها با تعمیر بخشی از خازن ها یا قطعات سوخته , بدون نیاز به تعویض کامل برد میتوان خرابی را رفع نمود .

در صورتی که چراغ اماده بکار تلویزیون روشن نشود میتوان خرابی را در سمت برد تغذیه دنبال کرد و در صورت روشن ماندن چراغ اماده بکار میتوان خرابی در سمت برد اصلی میباشد.

 

تلویزیون اسنوا خود به خود خاموش میشود

خرابی در برد تغذیه باعث خاموش و روشن شدن تلویزیون و یا خاموش و روشن نشدن تلویزیون میشود که با تعویض و تعمیر برد تغذیه این مشکل رفع خواهد شد.

 

تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل در کرج

جهت تعمیر تلویزیون اسنوا در شهر کرج نیازی به جابجایی تلویزیون نمیباشد میتوانید با تماس با شماره مرکز خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا در کرج  بشماره 09200595596  تعمیرکار را به خدمت بگیرید.

 

خدمات تعمیر تلویزیون اسنوا در مناطق کرج

خدمات کام سرویس تعمیر تلویزیون اسنوا در گلشهر- گوهردشت -مهرشهر-محمدشهر-جهانشهر-اندیشه فاز ۱ و فاز ۲- شاهین ویلا -مهرویلا-عظیمیه-حصار-حصارک-ورداورد-پل فردیس- جاده ملارد – گرمدره- شهرک پیام و باغستان و سایر مناطق البرز بصورت اعزام بدون هزینه سرویس  ایاب و ذهاب میباشد.

 

تعمیرکار تلویزیون اسنوا در کرج

تعمیرکاران تلویزیون مجرب اسنوا در کرج در کام سرویس با تجربه و مهارت بالا عالی ترین سطح تعمیرات تلویزیون را برای انواع مدل های اسنوا به انجام میرسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد!

به زودی همکاران ما جهت پیگیری مشکل با

شما تماس خواهند گرفت .

مشاوره با تعمیرکار تلویزیون