لوگو کام سرویس

تعمیر فوری تلویزیون در کرج در محل (منزل)

بهترین تنظیمات تلویزیون برای کنسول بازی در سال 2022
game mode

تلویزیون شما دارای ویژگی ها و تنظیمات هوشمند بسیاری است که به بهترین تجربه بازی کمک می کند. تنظیمات تلویزیون زیادی با توجه به برندهای برتر تلویزیون وجود دارد. این مقاله به شما کمک می کند تاتلویزیون خود را به بهترین تنظیمات تلویزیون برای کنسول بازی در سال 2022 تغییر دهید تا بهترین نتیجه را در بازی داشته باشید.

از بسیاری از تنظیماتی که اکثر تلویزیون ها ارائه می دهند، چگونه می توان فهمید که کدام تنظیمات برای بازی بهترین هستند؟ هنگام خرید تلویزیون، تنظیمات تلویزیون برای بازی بسیار مهم است. زیرا زمانی که دوست دارید بازی کنید، عامل اصلی این است که نباید گیر کند و یا زمان زیادی برای بارگذاری طول نمی کشد.

game mode

این بهترین تنظیمات تلویزیون را برای بازی دنبال کنید که به بهبود تجربه بازی کمک می کند. با تغییر به حالت بازی، تاخیر ورودی حداقل خواهد بود و عملکرد بهتر با تاخیر زمانی کمتر را تضمین می کند.

پیدا کردن حالت بازی و مبارزه با تاخیر ورودی

تاخیر ورودی تاخیر زمانی در دریافت سیگنال از تلویزیون شما برای پردازش تصویر و نمایش آن بر روی مانیتور است. بسیاری از تلویزیون ها حالت های پیش فرض خاصی برای انتخاب دارند و یکی از آنها حالت بازی است.

تنظیمات تلویزیون حالت بازی

حالت بازی می تواند قسمت های مختلف نمایشگر را بسته به سازنده و برند تلویزیون تغییر دهد. برخی تنظیمات سنگین فرآیند را برای اطمینان از حداقل تاخیر ورودی خاموش می کنند، در حالی که برخی ممکن است به سادگی تنظیمات رنگ را تغییر دهند. در حالی که این تنظیمات رنگ ممکن است جذاب تر به نظر برسند، تاخیر ورودی در واقع کاری انجام نمی دهد، بنابراین ممکن است لازم باشد برخی تنظیمات دیگر را به صورت دستی تغییر دهید.

وقتی حالت بازی تنظیمات صحیح را تنظیم می کند، ممکن است کیفیت تصاویر نمایش داده شده روی صفحه نیز کاهش یابد.
سرعت برای بازی‌های سریع مهم‌تر از کیفیت تصویر است، جایی که هر ثانیه مهم است-فقط به یاد داشته باشید که وقتی می‌خواهید به طور منظم بازی کنید، تنظیمات را بهبود ببخشید.

اگر تلویزیون من حالت بازی نداشته باشد چه؟

همه تلویزیون‌ها شما را قادر نمی‌سازند به حالت بازی تغییر دهید، و گاهی اوقات تمام این کار تغییر مشخصات نمایشگر است. اگر اینطور است، می‌توانید برخی از تنظیمات محبوب را در اینجا پیدا کرده و تغییر دهید:

نور پس زمینه: 100%
کنتراست: 100%
روشنایی: 50%
وضوح: 0%
رنگ: 50%
رنگ (G/R): 50%

بنابراین در اینجا چیزی است که باید بررسی شود:

تلویزیون های سامسونگ:

کنتراست پویا: خاموش
تون سیاه: خاموش
تن گوشت: 0
گاما: 0
روشنایی حرکتی: خاموش
نمای پاک دیجیتال: خاموش
LED هوشمند: خاموش
تلویزیون های سونی:
کاهش نویز: خاموش
کاهش نویز MPEG: خاموش
کاهش نویز نقطه: خاموش
ایجاد واقعیت: خاموش
درجه بندی صاف: خاموش
Motionflow: خاموش
CineMotion: خاموش
تصحیح سیاه: خاموش
محدود کننده نور خودکار: خاموش
سفید شفاف: خاموش
رنگ زنده: خاموش
تقویت کننده جزئیات: خاموش
Edge Enhancer: خاموش
SBM: خاموش

تلویزیون های :

وضوح: خاموش
رنگ پویا: خاموش
سفید شفاف: خاموش
موشن مراقبت از چشم: خاموش
TruMotion: خاموش
سینمای واقعی: خاموش

تنظیمات کنسول خود را نادیده نگیرید

در اینجا می خواهید تنظیمات کنسول خود و همچنین تنظیمات تلویزیون خود را آزمایش کنید. این به جای سیگنال interlaced روی سیگنال “پیشرو” بهترین کار را دارد و یک راه آسان برای آزمایش رفتن به تنظیمات نمایش تلویزیون کنسول است. مطمئن شوید که روی 720p یا 1080p تنظیم شده است.

نتیجه:

بهترین تنظیمات تلویزیون را برای بازی دنبال کنید که به بهبود تجربه بازی کمک می کند. با تغییر به حالت بازی، تاخیر ورودی حداقل خواهد بود و عملکرد بهتر با تاخیر زمانی کمتر را تضمین می کند. جدا از همه این تنظیمات، تنظیمات نمایش تلویزیون کنسول نیز نقش مهمی ایفا می کند. این به طور کلی بهترین تنظیمات تلویزیون برای بازی و فیلم و غیره است.

در صورتی که با تنظیم تصویر در تلویزیون های سامسونگ و خود مشکلی دارید میتوانید با کام سرویس نمایندگی تلویزیون های سامسونگ در کرج  در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد!

به زودی همکاران ما جهت پیگیری مشکل با

شما تماس خواهند گرفت .

مشاوره با تعمیرکار تلویزیون