کرج، منطقه ۹، بلوار طالقانی جنوبی برج طالقانی
پشتیبانی: 09200595596
پشتیبانی: 09981595595

بهترین تلویزیون های 40 42 43 موجود زمستان 1401

ادمین 1 بهمن 1401 بدون دیدگاه

بهترین تلویزیون های 40 42 43 موجود در بازار

اگرچه اکثر سازندگان و خریداران بر روی تلویزیون های بزرگتر تمرکز می کنند، هنوز هم علاقه زیادی به مدل های کوچکتر برای افرادی که به دنبال بهترین تلویزیون های 40 42 43 موجود زمستان 1401 هستند  وجود دارد.

گزینه های زیادی در این محدوده قیمتی در اندازه های  اینچی بزرگتر وجود ندارد، اما هنوز هم برخی از مدل های برتر و همچنین تلویزیون های ارزان تر موجود هستند.

جستجو برای تلویزیون 43 اینچی آسانتر است زیرا اندازه آن از 40 اینچ معمولتر است و برخی از OLEDهای 42 اینچی نیز در حال عرضه هستند. متأسفانه تلویزیون های 40 اینچی بسیار کمی در بازار وجود دارد، بنابراین اگر به دنبال بهترین تلویزیون 40 اینچی هستید، اگر بتوانید به جای آن یک مدل 42 یا 43 اینچی قرار دهید، انتخاب گسترده تری در دسترس خواهید داشت با بررسی تیمی از تعمیرکار تلویزیون در تهران و تعمیرکار تلویزیون در کرج در نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج و نمایندگی تعمیر تلویزیون های سامسونگ در تهران همراه ما باشید برای بهترین تلویزیون های 40 42 43 موجود زمستان 1401

طبق بررسی تیمی از تعمیرکار تلویزیون در تهران و تعمیرکار تلویزیون در کرج که بیش از 37 تلویزیون را  آزمایش کرده‌ اند ، و در زیر توصیه‌های ما برای بهترین تلویزیون‌های موجود در اندازه‌های 42 و 43 اینچی موجود برای خرید آورده شده است.

انتخاب های ما را برای بهترین تلویزیون های کوچک، بهترین تلویزیون های هوشمند، و اگر چیزی بزرگتر می خواهید، بهترین تلویزیون های 55 اینچی را ببینید.

بهترین تلویزیون 42 اینچی LG OLED42C2PUA

بهترین تلویزیون 42 اینچی LG OLED42C2PUA

بهترین تلویزیون 42 اینچی که طبق بررسی تیمی از تعمیرکار تلویزیون در تهران و تعمیرکار تلویزیون در کرج تست شده LG OLED42C2PUA است. این یک تلویزیون فوق العاده با کیفیت تصویر خیره کننده و مجموعه ای چشمگیر از ویژگی های اضافی است. پنل OLED آن یکنواختی کامل مشکی و نسبت کنتراست تقریباً بی‌نهایت را ارائه می‌کند، بدون شکوفایی یا هاله‌کردن حواس‌پرتی در اطراف اجسام روشن در صحنه‌های تاریک.

برای مصارف مختلف، از جمله اگر می‌خواهید از اندازه کوچک‌تر به‌عنوان مانیتور رایانه شخصی استفاده کنید، فوق‌العاده است، و زاویه دید وسیع آن برای استفاده به عنوان مانیتور رایانه شخصی عالی است، زیرا کناره‌های صفحه نمایش حتی اگر نشسته باشید یکنواخت می‌مانند. نزدیک به صفحه نمایش

محتوای HDR به لطف کنتراست تقریبا بی نهایت و طیف رنگی آن که طیف گسترده ای از رنگ ها را نمایش می دهد، عالی به نظر می رسد.

به لطف زمان پاسخگویی تقریباً آنی، برای بازی بسیار عالی است، که منجر به حرکتی شفاف و بدون تاری حواس پرت کننده یا وجود شبح در پشت اشیاء با حرکت سریع می شود.

همچنین از پهنای باند HDMI 2.1 و نرخ رفرش متغیر پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید از PS5، Xbox One S|X یا رایانه شخصی با کارت گرافیک جدید استفاده کنید. اگرچه مدل 65 اینچی را به عنوان تلویزیون تست کردیم، اما نسخه 42 اینچی را به عنوان مانیتور نیز خریداری و تست کردیم.

بهترین تلویزیون 43 اینچی میان رده بالایی Samsung QN43QN90BAFXZA

بهترین تلویزیون 43 اینچی میان رده بالایی Samsung QN43QN90BAFXZA

بهترین تلویزیون 43 اینچی میان رده بالایی که ما آزمایش کرده ایم Samsung QN43QN90BAFXZA است. این یک تلویزیون چشمگیر است که ما آن را به عنوان یک مانیتور آزمایش کردیم، زیرا اندازه کوچکتر چند ویژگی اضافی را برای گیمرهای رایانه شخصی ارائه می دهد، از جمله نرخ به روز رسانی بالاتر 144 هرتز.

به طور کلی تجربه بازی قابل توجهی را ارائه می دهد، اما زمان پاسخگویی آن به طور قابل توجهی کندتر از LG C2 OLED است، بنابراین اگر قصد انجام بازی های سریع را دارید، تاری و ارواح بیشتری را در اطراف اجسام با حرکت سریع مشاهده خواهید کرد.

از سوی دیگر، QN90B بسیار روشن تر از C2 است، بنابراین برای یک خوابگاه یا محل نشیمن روشن انتخاب بهتری است. هایلایت های روشن فوق العاده خوب خودنمایی می کنند، بنابراین هنگام تماشای محتوای HDR تصاویری چشمگیر ارائه می دهد. نسبت کنتراست تقریباً بی نهایت C2 OLED را ندارد، اما در عوض، نور پس زمینه Mini LED آن مناطق کوچکی از صفحه نمایش را کم می کند تا جلوه ای مشابه به دست آورد. در اطراف اجسام روشن کمی بیشتر از C2 شکوفا می شود، اما هنوز هم چشمگیر است.

Sony KD-43X85K بهترین تلویزیون 43 اینچی در رده میان رده
Sony KD-43X85K بهترین تلویزیون 43 اینچی در رده میان رده

اگر می خواهید چیزی ارزان تر از QN90B QLED سامسونگ بدون فداکاری زیاد داشته باشید، Sony KD-43X85K بهترین تلویزیون 43 اینچی در رده میان رده است.

در حالی که کیفیت تصویر آن تقریباً به خوبی ال‌جی نیست، اما بسیاری از ویژگی‌های بازی مانند پهنای باند HDMI 2.1 را دارد که اگر می‌خواهید از PS5 یا Xbox Series X نهایت استفاده را ببرید عالی است، زیرا از 4k @ پشتیبانی می‌کند. بازی 120 هرتزی تلویزیون‌های سونی همچنین دارای ویژگی‌های پردازشی خوبی هستند، و این مورد نیز از این قاعده مستثنی نیست، زیرا دقت قبل از کالیبراسیون فوق‌العاده است و محتوای ارتقا یافته عالی به نظر می‌رسد.

هم در اتاق های تاریک و هم در اتاق های روشن عملکرد خوبی دارد. نسبت کنتراست بومی بالایی دارد، بنابراین سیاه‌پوستان در یک اتاق تاریک سیاه به نظر می‌رسند، حتی زمانی که هایلایت‌های روشن نمایش داده می‌شوند. این کار را انجام می دهد

ویژگی کاهش نور محلی ندارد، بنابراین صحنه های تاریک به خوبی در C2 به نظر نمی رسند. هندلینگ انعکاس آن بسیار خوب است و اوج روشنایی قابل توجهی دارد، بنابراین دید در اتاق های با نور خوب مشکلی ایجاد نمی کند زیرا می تواند به راحتی بر تابش خیره کننده غلبه کند.

مدل میان‌رده  Samsung QN43Q60BAFXZA

مدل میان‌رده  Samsung QN43Q60BAFXZA

اگر به دنبال چیزی ارزان‌تر هستید و نمی‌خواهید از ویژگی‌های بازی Sony X85K استفاده کنید، یک مدل میان‌رده پایین‌تر مانند Samsung QN43Q60BAFXZA جایگزین خوبی است. کیفیت تصویر آن مشابه مدل سونی است، زیرا دارای کنتراست فوق العاده و یکنواختی مشکی قابل توجه است اما فاقد ویژگی کم نور محلی است. اگرچه کنترل انعکاس بدتری دارد، اما همچنان به اندازه کافی روشن می شود که در اتاق هایی که نورهای کمی در اطراف آن وجود دارد، با تابش خیره کننده مقابله کند.

رابط هوشمند داخلی تایزن آن بسیار آسان برای استفاده است و دارای مجموعه عظیمی از برنامه های پخش جریانی است، بنابراین می توانید محتوای مورد علاقه خود را به راحتی پیدا کنید. میکروفون موجود در کنترل از راه دور به شما امکان دسترسی به دستیار گوگل، بیکسبی و الکسا را می دهد، بنابراین می توانید دستیار صوتی دلخواه خود را انتخاب کنید.

یکی از نقاط ضعف این تلویزیون این است که در حالی که طیف گسترده ای از رنگ ها را در HDR نمایش می دهد، حداکثر روشنایی HDR آن خوب است، بنابراین بهترین تجربه HDR را ارائه نمی دهد، اما این چیزی است که شما باید برای یک تلویزیون در انتظار داشته باشید. این محدوده قیمت

بهترین تلویزیون 43 اینچی مقرون به صرفه Amazon 4K43M600A
بهترین تلویزیون 43 اینچی مقرون به صرفه Amazon 4K43M600A

برای کسانی که بودجه کمی دارند، Amazon 4K43M600A انتخاب خوبی به عنوان بهترین تلویزیون 43 اینچی با هزینه کم است اما فعلا در بازار ایران موجود نیست .

این یک تلویزیون نسبتاً ابتدایی است که زنگ و سوت برخی از مدل‌های رده بالا مانند Samsung Q60/Q60B QLED را ندارد، اما برای تلویزیون 4k سطح پایه خوب است. این دستگاه دارای پلتفرم هوشمند Fire TV است که استفاده از آن آسان است و حرکت در منوها را راحت می کند. هزاران برنامه برای دانلود وجود دارد، و میکروفون داخلی روی کنترل از راه دور به شما امکان دسترسی به دستیار صوتی الکسا را می دهد و باز کردن برنامه ها و جستجوی محتوا را آسان می کند.

اگرچه کیفیت کلی تصویر آن بهترین نیست، اما همچنان در اتاق‌های تاریک عملکرد خوبی دارد زیرا سیاهی عمیق را نشان می‌دهد، و اگر می‌خواهید در اتاق‌های روشن از آن استفاده کنید، بازتاب مناسبی دارد و اوج روشنایی دارد. چند اشکال وجود دارد که باید از یک مدل مقرون‌به‌صرفه انتظار داشته باشید، زیرا محتوای 480p و 720p و همچنین سایر تلویزیون‌ها را ارتقا نمی‌دهد، که اگر دی‌وی‌دی یا تلویزیون کابلی تماشا می‌کنید ایده‌آل نیست. اگر این برای شما مهم است، سامسونگ AU8000 جایگزین خوبی است، اما روشن نیست.

TCL 43S455 ارزانترین تلویزیون

TCL 43S455 ارزانترین تلویزیون
اگر چیزی حتی ارزان تر می خواهید، به TCL 43S455 نگاه کنید. تفاوت چندانی با Amazon Fire TV Omni Series ندارد و در چند زمینه مانند ارتقاء و دقت رنگ آن بهتر عمل می کند، اما از آنجایی که تلویزیون ارزان تری است، چند ایراد دارد.

آنقدر روشن نیست، بنابراین بهتر است از این تلویزیون در یک اتاق کم نور استفاده کنید و کنترل از راه دور آن میکروفون داخلی ندارد، بنابراین تنها راه دسترسی به ویژگی دستیار صوتی، استفاده از برنامه Roku است. گوشی خود را. پلتفرم هوشمند Roku کاربر پسند است و یادگیری آن آسان است، که اگر نمی‌خواهید هزینه اضافی روی دستگاه پخش جریانی خرج کنید عالی است.

از نظر کیفیت تصویر، بسیار شبیه تلویزیون های 43 اینچی دیگر در این توصیه است، زیرا کنتراست بالایی برای سیاهی های عمیق در اتاق های تاریک دارد.

اگر دوست دارید فیلم تماشا کنید، تلویزیون مناسبی برای آن استفاده است، و لرزش را از منابع 24p حذف می کند، که به ظاهر حرکت در فیلم ها کمک می کند.اگر می‌خواهید یک نوار صوتی را وصل کنید، از Dolby Atmos پشتیبانی می‌کند اما از DTS:X پشتیبانی نمی‌کند، که ناامیدکننده است زیرا اکثر Blu-Ray‌های UHD از DTS:X برای آهنگ اصلی صوتی استفاده می‌کنند.

بین رده های قیمت متوسط و ارزان قیمت. این تلویزیون دارای چند ویژگی بازی بیشتر از تلویزیون سامسونگ است، اما در کل سامسونگ کیفیت تصویر بهتری ارائه می دهد و ویژگی های هوشمند بهتری دارد. بررسی ما را ببینید
Sony KD-43X80K: Sony X80K یک نسخه پایین تر از Sony X85K است، اما با وجود قیمت پایین تر، ارزش خرید آن را ندارد زیرا کیفیت تصویر بدتری دارد و هیچ ویژگی بازی ندارد. بررسی ما را ببینید

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مجرب ترین تعمیرکاران تلویزیون در کرج و تهران در کام سرویس
کام سرویس نمایندگی تعمیرات تلویزیون های الجی و سامسونگ
هفت روز هفته 24 ساعته | تلفن پشتیبانی:09981595595
کرج استان البرز، کرج، منطقه ۹، بلوار طالقانی جنوبی برج طالقانی
تمام حقوق این سایت متعلق به کام سرویس ایران می باشد. ©
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x